Programmid | Sinu treener

Spordiklubi väljakutse: liigu üksi! 

Toimetas Silja Paavle, 1. aprill 2020 22:22
Foto: PantherMedia/Scanpix
Kuna trennivõimalused on praegu piiratud ning motivatsiooni liikumiseks vähevõitu, ootab täna oma kolmekümnendat sünnipäeva tähistav spordiklubi Reval-Sport kõiki osa võtma liikumisväljakutsest „Liigu üksi!“.

Spordiklubi tugitreenerid on osalejate toetamiseks iga päev kohal Instagrami lehel ning lisaks täieneb pidevalt koduste treeningvideote valik sellel aadressil

Väljakutses osalemine on lihtne. Lisa lihtsalt spordiklubi kodulehele oma nimi, tehtud sammude arv ning meiliaadress, et võidu korral saaks sinuga ühendust võtta. Kirja saad end panna kas päris- või varjunimega ning andmeid võid sisestada sulle sobiva intervalliga – päevade või nädalate kaupa. Täpsemalt loe sammuarvestuse ja osalemise kohta spordiklubi veebilehelt.

Kõige aktiivsematele liikujatele on spordiklubi välja pannud auhinnad. Peaauhinnaks on stardipakett koos piiranguteta kuukaardi, kehaanalüüsi, ühe personaaltreeningu ja saunalinaga. Kõigile osalejatele kingitakse väljakutse lõppedes sooduskood ja lisaks loositakse kõikide vahel välja 50 eriauhinda.

Spordiklubi Reval paneb kõigile osalejatele südamele, et praeguses olukorras on ohutum liikuda ÜKSINDA. Vabariigi Valitsuse korralduse järgi tohib avalikus kohas viibida koos kuni kaks inimest ning ka siis tuleb hoida teiste inimestega vähemalt 2-meetrist distantsi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee