Uudised

Kevin Renno The League’i nelja mehe turniirist: kõik poisid on tugevad 

Toimetas Silja Paavle, 17. jaanuar 2020 18:32
Kevin RennoFoto: Rauno Vahtre
Tallinnas toimub 22. veebruaril The League’i nelja mehe kikkpoksiturniir, kus osalevad eestlased Ott Remmer, Andres Oitsar, Romet Reilson ning Andrei Tšigileitšik Valgevenest.„Väga raske on ennustada, kes võidab. Kõik, kes Eesti sportlasi tunnevad, saavad ka sellest aru - kõik poisid on tugevad. Valgevene poiss ei tule ka kindlasti käega lööma,” ütles korraldaja Kevin Renno.Renno sõnul osalejaid väga võrrelda ei saa, kuigi Oitsar ja Reilson on mõlemad noored ja agressiivsed, kes ei tagane, vaid ainult ründavad. „Ott on nende kõrval kõige kogenum, profitasemel. Ta on vasakukäeline, mis saab tihtipeale paremakäelistele saatuslikuks, sest selliseid vastaseid palju ei ole ja see on väga ebamugav. Ott on neist kõigist kindlasti kõige tehnilisem,” kirjeldas Renno.

„Eestlaste puhul üldjuhul tead nende käekäiku ja pole ehk nii suurt üllatusmomenti kui välismaalaste puhul, kuid ma ei ala- ega ülehinda ühtegi vastast,” sõnas Remmer, kes on võitnud kaks korda Yakuza Fighti nelja mehe turniirid.

Oitsar on juuniorite maailmameister. Reilson on pidanud kokku umbes 30 amatööri- ja profimatši ja pole kordagi kaotanud. Tšigileitšik osales eelmise The League’i kaheksa mehe turniiril. 

The League’i nelja mehe turniir peetakse kuni 71-kiloste võitlejate vahel.

Pärast võitlusõhtu lõppu algab jäähallis järelpidu Aftermatch, mille peaesinejaks on Inglismaa drum’n’bass’i-duo Chase & Status.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee