Foto: PantherMedia/Scanpix
Liigume.ee 16. jaanuar 2022 20:32
Teadlased leidsid hiljuti läbiviidud uuringus, et regulaarne treening mõjub inimesi õnnestavamalt kui raha.

Business Insider kirjutab Yale’i ja Oxfordi ülikoolide teadlaste läbi viidud uuringust, milles võeti vaatluse alla 1,2 miljoni ameeriklast. Uuritingus võrreldi, kas õnnelikumad on need inimesed, kellel on palju raha või need, kes käivad regulaarselt trennis.

Ilmnes, et õnnelikumana kirjeldasid end need inimesed, kes on füüsiliselt aktiivsed ja liigutavad end regulaarselt. Need, kellel on palju raha, kuid kes on passiivsema elustiiliga, on õnnetumad - aastas tervelt 18 päeva rohkem.

Et õnnetunne püsiks, soovitavad teadlased oma tervise nimel igapäevaselt vähemalt pool tundi end liigutada.

Kommentaarid  (6)

Miks keelatakse kui trenn on üks võimalus immuunsüsteemi tugevdamiseks ja haiguste ennetamiseks!?!? 18. jaanuar 2022 14:18
Rikutakse jätkuvalt kehtivat põhiseadust"ajutiste"määruste ja korraldustega?Kaua peab see lollus kestma mõistmaks, et kehtestatud piirangud on ebaproportsionaalsed ja mis piiravad selgelt ettevõtjate, ülikoolide, majanduse ja kõikide inimeste võimalusi osaleda ühiskondlikus elus. Rääkimata sportimise võimalusest! Kui läbipõdemist ei saa pikendada anitkehade või rakulise immuunsuse testiga ja kaotati "ajutiselt"kiiretestid siis siin on selgemast-selgem, et käimas on midagi muud kui seda on "tervise kaitse". Tundub selle taustal käib pigem sihilik majanduse järkjärguline väljasuretamine?!
Fanny 18. jaanuar 2022 13:04
Pole meeldivamad heli, kui pangaautomaat loeb sulle rahatähti, võin lõpmatuseni seda kuulata ja selle saatel tantsida
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS