Sinu treener

Viis trennimüüti, mida uskudes teed endale liiga

Liigume.ee, 21. oktoober 2019 16:04

11 KOMMENTAARI

a
aiku/ 22. oktoober 2019 16:42
Kes see tarkpea küll on kes selliseid tekste kokku vorbib? Tuleks siiski ennast veidi kurssi viia teemaga, enne kui sellist luuletust kokku kirjutada
t
tyyp/ 22. oktoober 2019 09:14
Suht vale jutt enamus! Võiks ikka vähe harida end kui mingit jama kirjutada ja siis kõik usuvad!
a
Arno/ 21. oktoober 2019 18:52
Suurte lihaste treenimine eesmärgiga kehakaalu ja rasva vähendada loeks ka müüdiks.Ainevahetus protsessidele mõjub turgutavalt ,kiirendavalt just süvalihaste ehk tugi lihaste treenimine.Koos sellega muutub ka paremaks pingutus taluvus lävi.Piim hape tekkib lihastesse palju aeglasemalt treeninguid tehes .Unustage need suurte punnis lihaste taga ajamine.Mõelge sügavalt läbi mis on teile tähtis kas stabiilne heaolu tunne või üles alla käiv .Sättige väärtus hinnagud endal paika enne kui hakkate jõusaalis käima.
a
Aadu/ 22. oktoober 2019 07:22
Pole mina veel ühtegi vormis nn süvalihaste treenijat näinud. Morsad kes end eriti liigutada ei viitsi, vedelevad põrandal ja usuvad, et leidnud imelahenduse oma tahtejõuetusele ja laiskusele :)
a
Aadule/ 22. oktoober 2019 13:07
Mida tähendab vormis? Minu jooksuvorm on vägagi hea, ja süvalihased hästi treenitud, mis jooksja (ja ka tavainimese jaoks väga oluline, just need lihased hoiavad keha püsti). Lihakäntsakad kaasa tassida on raske ja mõtetu tegevus. Ja milleks? Treenitud vastupidavus kestab aastaid, täispumbatud lihased kaotavad oma massi juba paari nädalaga, kui pidevalt ei treeni. Aga kaua sa seal jõusaalis elad - aasta, kaks ... ja mis pärast? Palju välja venitatud nahka ja õhupuudus iga kiirema sammu tagant
a
Anna/ 22. oktoober 2019 15:05
Tegelikult on, nii et piimhape ei mõjuta lihasvalu tekkimist. Piimhape kaob lihastest juba paar tundi pärast raske füüsilise koormuse lõppu. Treeningujärgse lihasvalu põhjus on hoopis mikrorebendites, mis on ka normaalne lihasekohanemisprotsess.
a
Arno/ 24. oktoober 2019 07:33
Ma ei hakka nimesi nimetama aga olen näinud kuidas suur lihamägi vaevleb juba tavaolekus õhu puuduse käes. Mida see tähendab. Kopsud ja süda pole järgijõudnud arengus sellele lihas assi ülevalpidamiseks. Ma ei imesta kui varsti tõmbavad kõrgemad jõud mehel juhtme seinast välja. Kui selline treenimine pole mõttetus, võiks öelda isegi rumalus ja silmaklappidega käimine. See näitab aind üht - väärtushinnangud on muutunud ajas koos lihase kasvuga sama kaugeks tõest.
t
Taavet/ 24. oktoober 2019 07:45
Põhimõtteliselt pole võimalik lihamäeks kasvada kui inimene treenib kõiki lihas gruppe võrdselt. Looduses on alati tasakaal ja kompromissid. Kui neid mitte järgida siis surm saab lihtsalt inimese varem kätte kui talle määratud on. Loodus nalja ei mõista.
k
Kle Arno/ 25. oktoober 2019 07:29
Miks sa surud oma väärtushinnanguid teistele peale? Igaüks teeb seda , mis tahab, kui inimesele meeldib välja näha nagu lihamägi, siis on see tema asi, ja ei juhtu ta tervisega midagi, keegi ei keela aeroobset ja sinu nn süvalihaseid( mis on müüt muide, lihas on lihas,,,) kõrvale treenida. Osad triatleedid on muide päris suure lihasmassiga ja vastupidavust on neil küllaga. Sinu lähenemine trennile on väga diletantlik , treening ei ole mustvalge.
p
P/ 21. oktoober 2019 18:30
3 punktiga on probleem. Nimelt arvestavad klubid siiski noorte ning tervete inimestega. Pole veel kohanud trenni, mis oleks mõeldud vigastustega vanemale inimesele. Samuti on suur probleem normaalsete trenniriiete leidmisega suurematele vòi vanematele daamidele, härradele.
h
H+/ 21. oktoober 2019 18:18
"...samuti soodustab see piimhappe kogunemist" Noh mida- piimhape küll ei tee lihased valusaks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee