Uudised

Kampaania kutsub inimesi kondimootoriga tööle liikuma (1)

Toimetas Silja Paavle, 5. september 2019, 15:17
Foto: PantherMedia/Scanpix
9. septembrist 29. septembrini toimub kampaania "Kondimootoriga tööle", mille eesmärgiks on panna inimesi tavapärasest rohkem liikuma.

Liikumisviisidena lähevad arvesse käimine/kepikõnd, jooksmine, rattasõit, rulluisutamine ja -suusatamine. Arvestus ei ole üldtabelis selle peale, kui palju kilomeetreid tiimiliikmed läbivad, vaid liikumiste arvu kohta. Seega see, kui pika maa osaleja läbib päevas oma kondimootori jõul, on iga ühe enda otsustada. Rõhk on regulaarsusel.

Kondimootoriga kampaaniasse on osalema oodatud kõik, kes tunnevad, et tahavad rohkem liikuda ja vingest aktsioonist osa võtta. Kampaanias on võimalik võrrelda oma liikumisaktiivsust teistega ning läbi selle ka ennast motiveerida. Osalemiseks on vaja nelja tiimiliiget."Kondimootoriga tööle" kampaania on ideaalne viis muutmaks oma liikumisharjumusi ning teha pööre tervislike eluviiside poole. "Liitu väljakutsega ning võid kindel olla, et parem enesetunne, rohkem energiat igapäeva töös ja rõõmsam tuju on garanteeritud!" sõnas EOK liikumisharrastuse juht Peeter Lusmägi.

Kampaania info, reeglid ja edetabel on kättesaadavad siin.  

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee