Sinu treener

HOIDU TREENINGUST: kolm põhjust, miks ei maksa trenni ronida pohmelliga (5)

Liigume.ee, 31. august 2019, 16:24
Foto: PantherMedia/Scanpix
Läksid eile pidutsemisega liiale ning nüüd on kange kihk minna trenni alkoholi välja higistama? Treenerid soovitavad sellega hoogu pidada, sest see on puhas müüt ning tervisele hästi ei mõju.

Fox vahendab nende loetletud kolme põhjust, miks pohmelliga trenni ronida ei maksa.

* Vedelikupuudus on pohmelli põhjuseks ning kui lähed trenni, siis soodustad vedelikupuuduse süvenemist. See tähendab aga kehvemaid treeningtulemusi.

* Risk end vigastada on eriti kordinatsiooni nõudvate või raskuste tõstmist eeldavate treeningute puhul, sest pohmellipäevadel ei ole su koordinatsioon just kiita. Kui oled alkoholiga liialdanud, anna endale taastumiseks hoopis vaba päev ning püüa järgneval puudujääk tasa teha.

* Trenn ei anna tulemust. Kui sul on pohmell, läheb organismi põhijõud alkoholi kehast väljutamisele ning see takistab nii lihaste kasvamist kui ka taastumist.

5 KOMMENTAARI

t
Tark Pea 1. september 2019, 01:02
Ma ei käi kunagi pohmakaga trennis. Trenni ajal võtan vedelikupuuduse vältimiseks 10 õlut, teen trenni ära ja pohmakas tuleb alati alles peale trenni.
k
kehakultuurlane 31. august 2019, 18:29
Näha on, et sm royal ei ole asjaga ikka päris kursis. Ei pohmakaga ega ka natuke alkoholi tarbinuna tasu trenni teha. kuna see kurnab südant. Olen korra proovinud, ja ei taga korrata. Kuid, kel igasugu enes eta pu mõtted peas, siis andku aga minna.
Loe kõiki (5)

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee