Uudised

Ettevõtjad on oodatud Haapsallu üksteisega mõõtu võtma (1)

Liigume.ee, 20. mai 2019, 20:20
Foto: Erakogu
Juba pisut enam kui kahe kuu pärast kogunevad kõik sportlikud kollektiivid üle Eesti päikselisse Haapsallu, et ühiselt veeta üks eriti tore ja sportlik nädalavahetus Suvespartakiaad'19 raames.

Sel aastal toimub Suvespartakiaad augusti teisel nädalavahetusel 09.08.2019 - 11.08.2019. 

Tänavu on Suvespartakiaadi kavas lausa 22 erinevat spordi- ja meelelahutusala, et kolme päeva jooksul oleks võimalik proovida nii uusi spordialasid kui panna end proovile ka juba tuntud aladel.

Individuaalaladena on kavas: linnarogain, disc-golf, kiiking, kergejõustiku non-stop, SportID promenaadijooks, tõukerattasprint, rammumehe ja -naise võistlus, parima "kõhuka" võistlus ja maastikurattasõit

Meeskonnaladeks on FIFAA rannavõrkpall, mölkky, ultimate frisbee, A.Le Coq rannajalgpall, A.Le Coq grillimisvõistlus, teatejooks, teateujumine, rannatennis,FIFAA tänavakorvpall, kanuuralli, köievedu ning petanque.

Lisaks toimub firmajuhtide mitmevõistlus, kus kõik sportlikud firmajuhid saavad eeskuju näidates oma kollektiivile rohkelt punkte teenida!

Hetkel on üritusele registreerinud juba üle 400 osaleja 15-st ettevõttest.

Soodusregistreerimine Suvespartakiaadile kestab kuni 01.07.2019 ning registreerides korraga vähemalt 25-liikmeline delegatsioon, on hiljem võimalik lisada osalejaid juurde esimese vooru soodushinnaga.

Üritusele saab registreeruda siin.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee