Foto: PantherMedia/Scanpix
Liigume.ee 7. detsember 2018 15:02
Ära heida meelt, kui lemmikpeokleit on keha ümber liiga trimmis - need viis nippi aitavad su nädalaga mõnestki üleliigsest kilost vabaneda ning jõulupeoks on kõik jälle nagu endine!

Joo vett. Vesi ei anna kaloreid ja täidab kõhtu. Enne söömist klaasi vee joomine aitab hoiduda toiduga liialdamisest, kirjutab Allwomenstalk.

Väldi süsivesikuid. Kui piirad nädala jooksul süsivesikute tarbimist või veel parem, viskad need menüüst üldse välja, võid olla kindel, et saad nii mõnestki üleliigsest kilost lahti. Süsivesikute asemel pööra tähelepanu valkudele. Pikaajaliselt pole sellisest tegevusest kasu, kuid nädalaga saad mõne kilo kergemaks küll.

Söö väiksemaid portsjoneid.  Võta väike taldrik. Kartuli, riisi ja pasta asemel keskendu liha ja köögiviljade söömisele.

Ära unusta hommikusööki. Jah, jälle tuleb jutuks see, et hommikusöök on päeva tähtsaim toidukord. Eelista ka hommikuks süüa ennekõike valke.

Maga. Jah. See on vana tõde, et kui inimene on vähe maganud, liialdab ta toiduga, sest ei suuda väsinuna oma näljatunnet kontrollida.