Liigume.ee

Neli soovitust, kuidas nädalavahetus liigsete kilodeta üle elada 

Liigume.ee, 2. detsember 2018, 12:32
 PantherMedia/Scanpix
Nädalavahetus võib dieedipidamisele panna tõelise põntsu. Mida teha? Siit leiad neli soovitust, kuidas nädalavahetus liigsete kilodeta üle elada.

* Kasuta sõbra abi, nii on eesmärkidest lihtsam kinni pidada. Lepi juba täna varem sõbraga kokku, et näiteks laupäeval lähete ujuma, soovitab Daily Mail. Kui plaanid tehtud, on lihtsam endale kindlaks jääda nii liikumist kui toitumist silmas pidades.

* Joo piisavalt vett. Kui oled harjunud tööpäevadel ohtralt kohvi või teed jooma, ei pruugi sa tähelegi panna, et jood nädalavahetustel tunduvalt vähem vedelikke. Hoia veepudelit endaga kõikjal kaasas, et veejoomine ei ununeks. Pea meelest, et organism tõlgendab mõnikord janu näljana.

* Muuda pühapäevase perelõuna ülesehitust. Sageli toimuvad perekondlikud suuremad lõuna- või õhtusöögid just nädalavahetustel, sest siis on kõigil aega. Pea aga meeles, et üheskoos ei tulda aega veetma vaid toidu pärast. Sestap püüa nädalavahetuse perelõunal hoiduda rasvasest praest ja kreemikookidest, küpseta selle asemel kerget liha ja valmista sinna juurde tervislik, kuid ahvatlev salat. Serveeri toitu nii, et suupisted tõmbaksid tähelepanu. Ning kui seni olete harjunud pärast sööki pikemalt koos istuma ja kohvitama, utsita pereliikmeid vahelduseks hoopis mõnd liikumismängu mängima või jalutama minema.

PÄEVATOIMETAJA

online@ohtuleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee