Toitumine | Sinu treener

Ohhoo! Piimatooted teevad naha ilusaks!

Toimetas Silja Paavle, 20. november 2018, 10:50

4 KOMMENTAARI

t
to Laktoos/ 21. november 2018, 16:13
Aga sa proovi üldse söömine ära jätta- nii tüütu sõltuvus ju. Või veel parem hingamine. Usu, kohe väaga lahe ja kerge hakkab.
w
wtf/ 21. november 2018, 15:57
WOW! Kui palju piimatööstus selle artikli eest välja käis? Rohkem kaasaegseid uuringuid eiravat üllitist pole ma ammu lugenud.
t
twf/ 20. oktoober 2019, 20:45
Ma olen piimatööstusele suur "sponsor", sest tarvitan piima umbes liitri päevas. Mõnikord isegi kuni kaks liitrit. Näönahk on ilusa jumega, kortsud natukene taanduvad. Kui olen reisil, näiteks kaks-kolm nädalat ja piima ei joo, halveneb näonaha kvaliteet märgatavalt. Kui jälle piima jooma hakkan, läheb näonahk uuesti paremaks. See on fakt, minu puhul see töötab. Täiesti adekvaatne artikkel. Sa võid ju toituda "uuringute" järgi, mida sulle ette öeldakse, mida süüa, mida juua. Mina toitun sisetunde ja tervise seisukohalt nii, nagu organismile sobib.
l
Laktoos/ 21. november 2018, 15:44
No tule taevas appi! – Risti vastupidi on ju sellega! Ainult kõige tugema tervisega inimesed võivad endale piimatooteid lubada… kui nemadki. Ning just nimelt oma näonaha, hingeõhu ja hammaste "hinnaga"… (nagu minul juhtus). Nüüd olen juba üle 10 aasta õnnelikult vaba sellest tüütust sõltuvusest.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee