Laste- ja noortesport | Sinu treener

TÄHED VÕIVAD SÜNDIDA IGAL POOL: Võnnu keskkooli uhiuue staadioni avab tippkergejõustiklane! 

Katrin Rohtla, 11. oktoober 2018, 12:23
Foto: Erakogu
Sel reedel avatakse pidulikult Võnnu keskkooli vastvalminud staadion, mida kohalikud on pikisilmi oodanud. Staadionit tuleb koolipere ja kogukonna liikmetega koos avama Eesti tippkergejõustiklane tõkkejooksja Jaak-Heinrich Jagor.

Jagor on lubanud fännidele avamise järel teha uuel staadionil läbi ka näitliku treeningu.

Võnnu keskkool on liitunud liikuma kutsuvate koolide võrgustikuga. Uus staadion avardab võimalusi nii sportimiseks kui aktiivse eluviisi viljelemiseks.

„Tähed võivad sündida igal pool! Tähtis on luua tingimused ja pakkuda tuge, et anded saaks avarduda. Valminud taristu on kasutatav ja kutsub liikuma kogu siinse kandi rahvast, et olla eeskujuks ning kanda nii sõnas kui tegudes liikuma kutsuva kooli mõtteviisi,” leiab koolidirektor Valdek Rohtma.

„Valla esimesel tegutsemisaastal oleme peamiselt olnud keskendunud haridusasutustes uuenduste läbiviimisele. Igas haridusasutuses on toimunud märkimisväärsed muutused ning Võnnu keskkooli juures on staadion üks paljudest,” leiab Kastre vallavanem Priit Lomp, et head sportimis- ja liikumisvõimalused on kindlasti vallale üheks prioriteediks.

Vastvalminud kompleksile on rajatud loodusliku siirdmuruga jalgpalliväljak mõõtmetega 40x60 m, kuue rajaga jooksusirge pikkusega 130 m, neljarajaline ringrada ümber jalgpalliväljaku pikkusega 250 m, kaugus- ja kolmikhüppepaigad, kuulitõukering ning asfaltkattega korvpalliväljak. Võnnu keskkooli staadioni ehitus läks maksma 356 581 eurot. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee