(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Sinu treener

TREENI TARGALT: neli asja, mida naised võiksid meestelt õppida (3)

Nii, nagu mehed ja naised on erinevad, on sageli erinevad ka nende treeningrutiinid. Kuid tegelikult on meil üksteiselt päris palju õppida. Daily Mail toob välja neli asja, mida naised võiksid treenides meestelt õppida.

· Jõusaali ei maksa karta. Paljud naised kardavad oma keha muutumist mehiseks. Jõusaalis rassimine seda aga ei tee – lihastreening muudab keha vaid kaunimaks. Siiski ei maksa sellega üle pingutada, paarist-kolmest jõutreeningust nädalas piisab.

· Süüa tuleb korralikult. Naised kipuvad pidama dieeti ning kaotavad seetõttu lihaseid, mitte rasva. Regulaarselt trenni tehes tuleks dieedid unustada ja korralikult süüa.

· Tee efektiivseid harjutusi. Trenni käigus ei pea rapsima paljude eri harjutustega, vaid teha võib ka vaid neid, mis on tõesti tõhusad.

· Püüa olla järjepidev. Elu on näidanud, et mehed suudavad treeningsaalis olla järjepidavamad. Kui naistel tekib muid kohustusi, muutuvad nende prioriteedid ning nad kipuvad treeningu sinnapaika jätma. Samamoodi ei ole naised kuigi usinad, kui tunnevad igavust. Tasub aga meeles pidada, et paar nädalat korralikku treeningut ja hilisem pikk mittetreenimine ei ole kuigi tõhus ettevõtmine.

3 kommentaari

A
asi number üks  /   14:48, 19. aug 2018
raha raiskamine tuleb lõpetada
N
Nõuanne nr 1  /   12:40, 20. aug 2018
Treenimiseks ei pea minema jõusaali ega maksma suuri summasid mõttetutele personaaltreeneritele ega ostma kalleid riideid või aparaate.
S
sex  /   13:52, 20. aug 2018
pidi olema hea treening, kahjuks naised seda ei tea.