Jaga:
Uudised

Suvekuumuses toimunud Elva Järvede Jooksu parimad Algo Kärp ja Marge Türn!

15. juulil toimunud Elva Järvede Jooksu 6 kilomeetri pikkuse põhijooksu võitis murdmaasuusataja, Team Haanja esindaja, Algo Kärp. Võitja läbis distantsi ajaga 21:31. Poodiumi teisele kohale tõusis Elva Suusaklubi esindav Juri Širokov, kelle aeg oli 23:11. Kolmanda kohale tuli Indrek Ermel (aeg 23:25). Sarja kolme osavõistluse üldvõitjaks krooniti Juri Širokov.

Naistest oli sel korral kiireim Marge Türn klubist SK Jooksupartner, kes finišeerus ajaga 27:04 edastades teisele kohale jooksnud SK Prorunner esindajat Kristi Kuldkepp'i ja kolmandaks tulnud, samuti SK Jooksupartner esindajat Kristel Vallaste't (lõpuajad vastavalt 27:19 ja 27:33). Kahjuks ei saanud sel Järvede Jooksul osaleda kahe eelmise osavõistluse kokkuvõttes liidrikohta hoidnud Tatjana Mannima, mistõttu haaras sarja 2018. aasta üldvõidu tänane võitja Marge Türn.

Vapramäe Jooksu 3,6 km pikkuse noortejooksu võitis noormeestest jälle Taavet Tuisk (14:45), tüdrukute kiireim oli Christelle Vall (16:21).

Kokku oli Elva Järvede Jooksu erinevatel distantsidel stardis üle 90 vapra jooksja.