Liigume.ee 15. juuni 2018 22:02
Pühapäeval, 17.juunil kell 12 antakse start Icebug Kõva Mehe Jooksule. Juba 11. korda kogunevad takistuste- ja mudajooksu sõbrad Saunapunkti, et üheskoos nautida ekstreemsemat jooksuelamust.

Stamina ja Saunapunkti poolt korraldatava Icebug Kõva Mehe Jooksu distants on traditsiooniliselt 10 km ja rada on adrenaliini tõstev ja meeldejäävaid emotsioone pakkuv. Krossijooksuks sobival rajal tuleb osalejatel läbida ja ületada erinevaid looduslikke ja spetsiaalselt jooksu jaoks ehitatud takistusi.

Osalejatele teevad raja läbimise meeldejäävalt raskeks läbi jõe ja üle heinapallide virna jooksmine, erinevate veetakistuste ületamine ja läbimine, mudas roomamine ja torudesse sukeldumine, tiheda metsatuka läbimine, üle müüri turnimine ning palju muud. 

Kõva Mehe Jooksu lõpuprotokolli reeglite pärase aja kirja saamiseks peavad osalejad läbima-ületama kõik rajale jäävad takistused. Lisaks individuaalsele arvestusel selgitatakse ka kõige kõvem tiim. Kolme- kuni viieliikmelise tiimi arvestuses liidetakse kolme kiireima osaleja ajad ja väikseima ajaga tiim on võitja. Võistlejate ohutuse ja takistuste nautimise huvides on osalejad jagatud nelja stardigruppi.  1.grupis stardivad eelmisel aastal head tulemust näidanud ja ka potentsiaalsed kiiremad. Ülejäänud grupid on reeglina moodustatud registreerimise ajalise järjekorra alusel. Igas grupis läheb rajale keskmiselt 200 osalejat.

Ka seekord teeb Icebug Kõva Mehe Jooksust otseülekande Delfi TV, mis annab huvilistele ka kodus diivanil võimaluse kaasa elada atraktiivsele spordisündmusele. Lisaks on ka võistluskeskuses suur ekraan kus kaasaelajad saavad jälgida rajal toimuvat. Icebug Kõva Mehe Jooksu lõpetajatele on uhke medal ja Crafti särk! õpetajate vahel loositakse auhinnaks terve nädalavahetus uue BMW X1 roolis

Eelregistreerimine on küll lõppenud, aga huvilised saavad end jooksule kirja panna veel võistluspäeval, 17.juunil Saunapunktis. 

Kõva Mehe Jooksu võistluskeskus ja start on Tallinna kõrval paiknevast Laagri asulast 2km kaugusel olevas Saunapunktis. Asukoha kaart.

Info ja eelmiste Kõva Mehe Jooksude meenutused www.stamina.ee/kovamees.