Liigume.ee 10. aprill 2018 09:20
Esmakordselt Eestis toimub 15. aprillil spordiklubis Reval-Sport Ergomeetrite Triatlon, kuhu oodatakse võistlema kõiki harrastajaid ja sportlasi.    

Ergomeetrite Triatlon ühendab kolme tuntud siseruumides ergomeetritel sooritatavat spordiala: wattbike, suusaergomeeter ja sõudeergomeeter. Ürituse eestvedaja ja Reval-Sport peatreener Ülle Pelovodova sõnul on võistluse eesmärk populariseerida ergomeetritel treenimist ning tuua kokku erinevate spordialade harrastajaid. „Triatlonil osalemiseks ei ole vaja spordiala spetsiifilisi eeldusi. Ootame osalema kõiki harrastajaid ja treenijaid, kes soovivad end proovile panna Eesti esimesel ergomeetrite triatlonil,“ ütles Ptšelovodova.  

Ergomeetrite Triatlon koosneb kolmest etapist: 10 minutit wattbike'il, 5 minutit suusaergomeetril ja 5 minutit sõudeergomeetril. Võitjad selguvad kolmes erinevas vanusegrupis ning meeste ja naiste arvestuses eraldi.

Lisainfo: https://revalsport.ee/uudised/triatlon/.

Aastast 1989 Tallinna südalinnas tegutsev spordiklubi Reval-Sport on Eesti vanim ning suurim spordiklubi. Revali kompleksi kuulub parima varustusega kolme osaline jõusaal, kardiosaal, viis erinevat rühmatreeningute saali, vee- ja saunakeskus. Keskus pakub laialdaselt võimalusi nii profisportlasele kui ka harrastajale.