Uudised

Kuidas hooldada NAHKA pärast lapse sündi ja imetamist? 

Egle Eller-Nabi, 10. veebruar 2018 14:00
Rasedus ja sellele järgnev imetamisperiood on aeg, kui kehas leiavad aset mitmed muutused. Rasedus on küll ilus aeg, kuid see tähendab lisakoormust kehale ning eriti mõjutavad rasedus ja imetamine meie nahka.

Väljend “iluuni” on enamat kui lihtsalt ütlus. Magades uuenevad naharakud ning vähene uni võib muuta meie välimust. Poja sünd mõjutas minu eluviisi ning seda tihti ka öötundide arvelt. Magamata ööd tingisid kurnatuse, mis omakorda väljendus näos - olen alati oma näonahaga väga rahul olnud, kuid raseduse ajal ning pärast lapse sündi tundsin, kuidas nahk imetamisega järjest enam oma tavapärast sära kaotas. Kuigi kasutasin erinevaid kreeme ja tegin näomaske, tundus nahk kuiv, tuhm ja kahvatu. Pöördusin pärast imetamise lõppu Christinas Clinicu poole. Teadsin, et tegemist on kvaliteetseid iluprotseduure pakkuva kliinikuga, kust saan kiirelt oma murele lahenduse. Kuna oleme aastaid koostööd teinud, usaldasin kliinikut täielikult ning läbisin protseduure läbiviiva kirurgi dr. Mari Laasma soovitusel uuendusliku Volite süstide protseduuri.

Pärast Volite protseduuri tegi Christinas Clinicu kirurg mulle mõnusa pooletunnise spetsiaalselt niisutava järelprotseduuri, mis moodustas nahale kaitsva kihi, stimuleerides naharakkude uuenemist. Protseduuri käigus asetati näole mask, mis võimaldab pidurdada nahas olevat hüaluroonhapet, kollageeni ja elastiini lõhustavaid ensüüme. Protseduur oli väga mõnus.

Olin valmis selleks, et protseduurijärgselt võib nahal olla sinikaid, kuid üllatusin, et näol ei olnud süstidest ühtegi jälge. Tänu järelprotseduurile oli nahk koheselt väga särav. Kuigi Volite’i lõplik toime pidi avalduma järk-järgult 3-4 nädala jooksul, nägin koheselt suurt erinevust naha jumes ja säras.

Mis puudutab nahka ja juukseid, siis nendega mulle eksperimenteerida ei meeldi. Soovisin nahale anda vaid parima kvaliteedi tagava hoolduse ning Volite protseduur tõesti tegi seda.

Planeerisin protseduuri enne suuremaid fotosessioone ning pildistamisel kiitis jumestaja, et minu nahk on väga heas korras. Seda oli väga hea kuulda, sest eelnevatel kordadel olid jumestajad minu kuiva nahka maininud.

Kuna lähenemas on 8. märts, naistele pühendatud päev, siis teen koostöös Christinas Clinicuga kõigile naistele kingituse – kasutades naistepäevani Volite protseduuri tasumisel märksõna Egle Eller-Nabi, on taastav sügavniisutav järelprotseduur teie jaoks täiesti TASUTA. 

Nipp! Kuna hüaluroonhape suudab siduda oma kaalust üle 1000 korra rohkem niiskust, siis maksimaalselt niisutava tulemuse saavutamiseks on soovitav protseduurijärgsetel esimestel päevadel rohkelt vett tarbida.