Kristina Kossinkova 5. detsember 2017 10:00
Avasin ükspäev Polari äpi ja avastasin, et minu aastane kilometraaž liigub vaikselt 2000 km suunas. Ohsa, ohsa! Selleks, et seda numbrit täis saada, tuleb jalad kiiremas korras kõhu alt välja kookida - puudu oli ja on ikka veel piisavalt palju, et diivanil vedeledes see täis ei tule. Tõsiasi oli ka see, et 2000 km tuleb kindlasti aasta lõpuks täis saada - kes teab, kas sellist asja enam kunagi elus veel näeb.Siis saab poole sajandi või rohkema pärast, heldimuspisar silmas, tudisevate jalgadega kepi najale toetudes rääkida: "Vaadake, kui mina veel noor olin, siis ikka joosti nii palju". On, mille nimel pingutada, eksju!

November numbrites:

  • kogutud kilomeetreid - 115,8 km;
  • treeningsessioone - 33;
  • treeningutele kulunud aeg - 22 tundi;
  • treeningpäevi - 19.

2000 kilomeetrini on hetkel minna veidi alla saja kilomeetri, aga siin tuleb ka üks aga... ma ei viitsi. Eriti siis, kui ma vaatan kalendrist detsembrit väikese eelaimdusega, et 31 päeva asemel saab olema 22 võimalikku trennipäeva, millest lahutan maha veel 6 päeva, mil ma ilmselt trenni kuidagi ei jõua ja järgi jääb 16 päeva. See teeks küll kõigest 6,3 km päeva kohta aga jooksulindil jooksmine pole enam see, mis ta varem oli.

Eelmisel aastal käisin jooksmas hommikuti. Jõusaal oli tühi, õhku oli piisavalt aga praegu peaksin ma samade tingimuste saamiseks minema sinna kell kolm öösel äkki. Nüüd on seal nii palju rahvast, et isegi akna lahti tegemine ei aita - ikka jooksed nagu saunas. Alustan tempoga 6:30 ja lõpetan 8:30 - pulss kogu aeg sama. Normaalne, eksju.

Mul on selline tunne, et võtangi tossud uuesti kaenlasse ja lähen pimedatele tänavatele läbi tuisu, vihma ja pori tuult trotsima. Sest kohe varsti on see hetk, kui ma enam jõusaalis joosta ei jõua. Ja variant - ära jookse üldse - ei tule kohe kindlasti kõne alla. Eks näis, mis detsembris saama hakkab.

Ahjaa... Võitsin ükspäev Facebooki loosiga neli kringlit (tegelikult osalesin spa-paketi loosimises aga noh jah). Päris põnev oli hetkeni, kui mulle ulatati 6 kilo kringlit... spordiinimeste unistus. Te siis ei ole unistanud sellisest asjast? No kuulge, ikka olete ju! Kringlid olid muidugi väga ahvatlevad ja tundusid imehead, mistõttu ma ei pidanudki kaks korda küsima, kes kringlit soovib - läksid nagu soojad saiad. Pilti unustasin teha ja kes seda saia ikka pildilt vaadata tahab.

PS! Jäänud on vaid 31 päeva, et täita kõik aasta alguses antud lubadused. ;)

Loe Kristina blogipostitusi http://fitkristina.blogspot.com.ee/.