Regiina Sepp 30. oktoober 2017 09:53
Kas teha trenni hommikul või õhtul? Kumb on parem? Mis on ühe plussid ja teise miinused? Räägin hetkel küll ujumisest aga ilmselt saab laias laastus ka mujale ülekanda.

Ei hakka ütlema, et öösel kahe ajal läks uni ära ja siis mõtlesin igavusest kolme postituse teemad valmis. Realiseerin kohe ära ja siis lippan trenni. 

Juba ainuüksi selle tühja ujula nimel olen valmis ka kell 5 ärkama! Aga plussid jätkuvad, kes hommikul hoolas sel õhtu vaba. Kolme lapse emana pean olenemata oma trennide hulgast ka nende jaoks olemas olema, seega kui hommikul trenn tehtud ja õhtul olen perega.

Nii hea on alustada päeva trenniga. See emotsioon, mis sa trennist saad on ülim ja kui sa alustad päeva juba heas tujus siis saab sellest tulla ainult suurepärane päev. Lihtne ju! Lisaks ma lihtsalt jumaldan vaadata päeva nn ärkamist, kuidas värvid taevast muudavad ja tasahilju valgemaks läheb. Nii mõnus. Oeh tahaks kohe ujuma minna selle peale 

Miinused? No ütleme siis, et vara ärkamine? Kuigi minu jaoks ei ole see miinus, sest noh, kui mul on valida, kas minna trenni õhtul ja saada halb emotsioon ja poolik trenn või ärgata vara ja nautida trennist iga minutit siis siin pole eriti küsimustki. Esimesed korrad oli tõesti raske ärgata aga peale paari korda pole enam üldse probleemi. Panen õhtul kõik asjad valmis k.a selgapaneku riided jms ning võimalusel teen ettevalmistusi hommikusöögiks, et kõik kiiresti sujuks ja siis polegi muud, kui hommikul silmad lahti teha ja hops riidesse ja sööma ja trenni.

Õhtu plussid? noh…. mul ei tule midagi meelde. Ausalt ka. Kindlasti midagi on aga seoses ujumisega ei tule lihtsalt midagi pähe. Kas valida terve riietusruum ainult endale või jagada seda paaaaljude paljaste naistega ja enne seda oodata pesemis järjekorras… võehhh… no ei ole plusse…

Miinuseid vist ei ole vaja siinkohal lugeda?

Igatahes hommikuujumised on maailma kõige paremad asjad!