Uudised

Energiageelide testimine - uuest lemmikust oksemaitseni 

Kristina Kossinkova, 31. august 2017 09:00
Geelidest olen varasemalt kirjutanud SIIN. Pikka aega meeldisid mulle energiageelidest kõige enam SiS geelid ja ma olen endiselt seda meelt, et tegemist on hea kraamiga aga nagu ikka, tahaks vahest midagi uut proovida. Sain geelid hea hinnaga ja pikkadele jooksudele oli neid nii mugav kaasa võtta. Aga mis ma siis ära proovisin?High5 geel apelsiniga. Kuna viimane kogemus High5 geeliga päädis sellega, et olin pealaest jalatallani geeli täis ja isegi õhk kleepus mu külge, siis avasin pakki ülimalt ettevaatlikult. Õnnestus. Esimene reaktsioon: ooo, see on ju nagu apelsinimahl! Täpselt paras, ei olnud liiga magus ja boonuseks kustutas janu.

High5 geel marjadega. Sain ka selle paki lahti ilma end kokku mäkerdamata, win! Geel oli samuti vedel, kustutas janu aga natuke imalam kui apelsini oma. Uuesti käsi selle järgi ilmselt ei haara.

High5 geel tsitruse ja kofeiiniga
. See oli veidi kehvema maitsega kui apelsini oma aga tunduvalt parem marja omast. Kofeiini mõju oli kergelt tuntav. Pean ära mainima, et kofeiini maitset tunda ei olnud.

High5 geel troopika ja kofeiiniga
. Selle geeli võtsin sisse viimasel pikal jooksul ja esimene reaktsioon oli, et mis mürki ma nüüd manustan. Mitte mingit puuvilja/troopika maitset ei olnud, geel oli nii mõru, et anna otsad. Samas kustutas see janu ja mingil kummalisel põhjusel see meeldis mulle. Lisaks andis see geel päris tuntava energiaboosti, nagu oleks kuskilt lisapaterei juurde saanud.

Loe Kristina blogi http://fitkristina.blogspot.com.ee/.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee