Uudised

Ees on ootamas äge rulluisunädalavahetus! 

Liigume.ee, 29. august 2017 13:15
Suvistele nädalalõppudele paneb punkti Rullituuri hooaja järjekordne etapp - Tallinna Rulluisumaraton. 3. septembril oodatakse kõiki uisusõpru stardipaika Haabneemes, et seal rullid joonele panna.

Kavas on järgmised distantsid:

  • 11:00 Pisirull 0,5 km
  • 11:20 TuttiFrutti Lastesõit 2 km
  • 12:00 Rulluisumaratoni ühisstart 40,6 km
  • 12:01 Rulluisumaratoni NAISTE start 40,6 km
  • 12:02 MyFitness Poolmaratoni start 20,2 km
  • 12:03 Chilli Rahvarulli start 10 km

Pisirull ootab osalema kuni 8 a rulluisupõnne. Siin pole oluline võit, vaid osavõtt ja kõik pisirullijad saavad medali, karastusjoogi, jäätise ning palju muud toredat.

TuttiFrutti Lastesõit on kuni 12 a laste võistlus, kus kiiremad saavad poodiumile ja kõik tublid lõpetajad osalejamedali, toidukoti ning osa loosiauhindadest.

Rahvarulli distants on mõeldud kõigile vähese treenituse ja kogemusega rulluisuhuvilistele, kelle eesmärgiks pole võidu kihutamine, vaid oma sõprade, pereliikmete või uute rullisõpradega koos, turvalisel rajal, rulluisutamise põnevuse avastamine.

MyFitness Poolmaraton on võistluseks noorte vanuseklassidele ja heaks prooviks ning parajaks pingutuseks igale tublile harrastajatele. Kui oled piisavalt "fit", siis oledki valmis läbima poolmaratoni tunniajase pingutusena või oluliselt kiiremini kui veidigi juurde harjutad!

Rulluisumaraton on sport, võistlus ja enese proovilepanek. Rulluisumaraton on üks väheim pingutust nõudev kestvusspordiala maratonidistants, mis on jõukohane kõigile! Rajal aitavad aeglasemate hoogu hoida tempomeistrid, kelle lõpuajaks on seatud 1:59 ja 2:15! Kui üksi ei jaksa, siis koos on kindlasti kergem!

Etapile on juba registreerunud üle 350 rulluisutaja ja lisaks võistlusmomendile tasub osalema tulla ka finaaletapil uisurõõmu nautimise nimel.

Rullituuri hooaeg ei ole aga Tallinna Rulluisumaratoniga veel läbi - hooaja kokkuvõtete tegemine ja lõpupidu toimub paar nädalat hiljem, 16. septembril!

Siis on kõigil Rullituuri sõpradel võimalik sel aastal veel viimast korda end rajal proovile panna ja head seltskonda nautida.

Vaata lisainfot Rullituuri kodulehelt ja Facebookist!

Rullituuri eel toimub ka Fakto Auto Rullisõit

Koostöös Rullituuriga korraldab Aerobike Fakto Auto Tallinna Rahvasõidu etapi raames 2. septembril Peetris ka Fakto Auto Rullisõidu. 

Fakto Rullisõidul on kavas 15-kilomeetrine distants ehk kolm 5 km pikkust ringi. Rajale on oodatud kõik rullisõbrad sõltumata sportlikust tasemest.

Täpsema info ja registreerimisvõimaluse leiab Aerobike'i kodulehelt.

Lisaks tasub silma peal hoida ka ürituse Facebooki lehel.