Kristina Kossinkova 29. juuli 2017 11:00
Ohsa, kus on olnud alles kuu... Tundub, et sel kuul tuleb lausa 300 treeningkilomeetrit täis. Asja teeb vaid grammi võrra hullemaks tõsiasi, et mul on töölt puhkus võetud, mis omakorda tähendab, et lisaks treeningutele olen saanud ka väga palju ringi sõita, kõndida ja ronida.

Kui eelmisel aastal lõin puhkuse ajal trennidele suhteliselt kergelt käega, siis seekord on asi teisiti. Ühte ja teistpidi nuputades olen ikka plaani saanud ära täita. Suuremalt jaolt ikka une arvelt...

Üks hommik näiteks ärkasin kell 5:15, et ära teha 22 km pikkune jooksuring, et olla valmis esimesel võimalusel startima Läti suunas. Arvasin, et Tartu on künklik aga Gauja jõe kaldad panevad tunduvalt rohkem õhku ahmima. Jalad teadsid õhtul täpselt, kui palju nad olid vaeva näinud aga seisin ikka veel püsti.

Ka täna olen juba 25 km pikkusele jooksuringile varahommikul linnukese taha pannud, tänane eesmärk oli pigem vältida kuumust ja see õnnestus hästi. Ja nii ilusat jooksu pole ammu olnud - esimesed 10 km valitses ümberringi tihe udu, millest paistis õrnalt läbi päike. Samas oli iga sõidutee ületus kui loterii - üle tee tuli joosta vaid kõrvadele lootes.

Ja ühte kohta soovitan külastada neil, kes sinna sattunud veel pole - Viru raba, mis asub Harjumaal Lahemaa rahvuspargis. Tõeliselt ilus koht. Ujumisriided tasub ka selga panna, sest rajale on tehtud väga mõnus supluskoht.

Ükspäev laulis bussis üks koolieelik pideva joruna ühte lauset: "ma olen vapper, tubli ja hea". Mõtlen, et kui järgmise nädala ka veel üle elan, siis laulan samamoodi!

Loe Kristina blogi http://fitkristina.blogspot.com.ee/.