Foto: PantherMedia / Scanpix
Liigume.ee 24. juuli 2017 09:09
August on Elvas spordikuu! Tahad alustada oma lemmikala treeningutega aga ei tea kuidas? Oma ala Eesti parimad tulevad Sulle appi - Kristjan Ilves, Caspar Austa, Rene Mandri, Roland Lessing, Margus Pirksaar ja paljud teised tutvustavad oma spordialasid ja annavad näpunäiteid kuidas alustada treeningutega või kuidas teha paremaid tulemusi oma lemmikalal. Tule ja tutvu ka jooga, rannatennise, zumba, triatloni ja teiste spordialadega.

Eelmisel aastal osales spordikuu treeningutel kokku 640 spordihuvilist ja osad neist leidsid spordiala mida harrastavad siiani - spordikuu eesmärk ongi inimesi suunata tegelema omale meeldiva liikumisharrastusega.

Elva spordikuu algab 29. juulil, kui toimuvad Elva Rattamaraton ja Elva Triatlon.

  • 1. augustil toimub Verevi rannas kell 18 zumba treening (treener Karin Rebane).
  • 2. augustil on võimalus treenida koos Eesti parima kahevõistleja Kristjan Ilvesega (Andrus Ilvese juhendamisel) ning lastel proovida suusahüppeid. Treening algab kell 18 Elva linna staadionil.
  • 3. augustil kell 18 toimub Verevi rannas rühmatreening strong by zumba (treener Karin Rebane).
  • 4. augustil tutvustab jooksutehnikat ja -harjutusi Margus Pirksaar. Elva linna staadionil kell 18.
  • 5-6. augustil on FC Elva jalkafest. 6. augustil avatakse pidulikult Elva kunstmuruväljak ja Verevi järvel selgitatakse parimad avaveeujumise seeriavõistluse viimasel etapil.

Spordikuu treeningud on kõigile tasuta! Sportlikuma Elva nimel!

Vaata lisa http://spordiliit.elva.ee/2-uncategorised/182-elva-spordikuu-2017.