Uudised

Maa alla rattaga sõitma - EventRent Elamussõitude sarja teine etapp! 

Liigume.ee, 4. juuli 2017 09:50
Foto: Eero Raav
Juba eeloleval laupäeval toimub Polari maa-alune sõit, mis on EventRent Elamussõitude sarja teine etapp. Tõenäoliselt on tegu sügisese Busland Öösõidu kõrval ühe omanäoliseima maastikurattavõistlusega Eestis! Kutsume teid kas võistlussõidul end proovile panema või rattaekskursioonil piirkonda uudistama!

Võidusõitjate tarbeks on rajameister Veiko Viira kokku pannud uue ja põneva raja, mis kahes lõigus kulgeb ka maa all, Astangu kunagistes laskemoonaladude käikudes. Tänavu valgustavad käikusid 104 LED latenat, mistõttu ootab lisaks põnevale võidusõidule ees ka imekaunis visuaalne vaatepilt. Kuigi tunnelid saavad möödunud aastaga võrreldes palju põhjalikuma valgustuse, siis soovitame võimalusel peale panna ka rattalambi. Kellel seda aga pole, siis pole hullu - rada on ka ilma lambita kenasti läbitav.

Lisaks, neile ratturitele, kes plaanivad osaleda 23. juulil XCO Eesti meistrivõistlustel, on tegu ka suurepärase peaprooviga Eestikateks, sest enne tiitlivõistlust rohkem klassikalisi XCO rattakrosse meile teadaolevalt ei toimu!

Matkahuvilistele pakub Polari maa-alune sõit aga unikaalset giidiga rattaeksursiooni Astangu, Õismäe ja Harku piirkonnas. Lisaks mõistagi ka silmailu enam kui 100 laternaga valgustatud tunnelitest. Kas teadsite, et tsaaririigil oli plaanis Astangule rajada 39 tunnelipaari? Kas teate, kus asub Õismäe - ei ärge ajage sassi, te teate kus asub Väike-Õismäe, ent kus asub lihtsalt Õismäe või kuhu pidi ehitatama Suur-Õismäe? Kui ei, siis kõike seda ning veel palju palju põnevat saate teada Astangu elamusmatkal!

Soodusregistreerimine kuni kolmapäeva õhtuni: http://aerobike.ee/index.php?option=com_mt_registreerimine&view=r&s=45&e=244&lang=et&Itemid=717.

PS! Et energia maa all ei lõppeks, siis varustab ratturid energiaga SiS - juuli kuus Aerobike rattapoes SiS energiageelid põhimõttel 2=3. Ostad kaks, saad kolmanda peale kauba!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee