Uudised

Angela Ausna: kavatsen osaleda triatlonil, aga ma ei oska ujuda! 

Brena Fitness, 4. juuli 2017 11:00
Tere kõigile!

Mõtlen, et millest siis alustada.. Ilmselt sooviksite teada kes ma selline olen? Ning mida ma siin teen? Olen pealinna neiu, 27 aastane ja nimeks on mul Angela. Olen tegelikult üpris tagasihoidlik ning imestan isegi, et hetkel seda teksti teile kirjutan.

Siin olen ma selleks, et jagada teiega oma teekonda mille olen ette võtnud – selleks on osaleda Sportland Kõrvemaa TRIATLONil mis toimub 16. juuli 2017. Aega on sinna umbes täpselt 4 kuud, seega viimane aeg, et ettevalmistustega tegelema hakata.

Räägin teile veidi enda taustast ka. Spordiga sai kooliajal tegeletud küll ja veel. Peotants, kergejõustik, korvpall, jalgpall, jooksmine jne – kehaline kasvatus oli ikka kõige lemmikum tund. Viimastel aastatel olen  rohkem tegelenud jalgrattaspordiga – täpsemalt sõidan maastikurattaga. Olen osalenud erinevatel võistlustel ning eelmisel aastal võtsin osa ka Tartu Rattarallist, mille õnneks ka edukalt läbisin.

Räägin veidi ka toitumise poolest – see on mul enda meelest olnud korras, kuniks ma kohtusin Sillega. Tema nimelt koostas mulle toitumiskava mis aitab ja toetab mul triatloniks valmistuda. Kehakaaluga üldiselt ei ole mul kunagi probleeme olnud, lihtsalt olen söönud kas liiga vähe või valesid asju ja valedes kogustes. Sille näpunäidetega peaks mu keha edaspidi kõik vajaliku kätte saama, aga sellest juba lähemalt mõnes  järgnevas postituses.

Kõige rohkem antud ettevõtmise puhul kardan ma, et kas saan ikka hakkama? Kas suudan selle läbi teha? Kõige suuremaks murekohaks on vast see, et ma ei oska ujuda. Mõtlete, et mis mõttes ei oska ujuda? Jah, ei oskagi. Vee peal küll püsin, aga edasi kuidagi ei liigu ja noh ega ujumisrõngaga ei saa ju triatlonile ometi minna. Olen nüüd tegelenud selle ala õppimisega ning see asi liigub jõudsalt edasi ainult positiivsuse poolel. Lisaks kardan ma veidi oma jalgratast, naljakas eks. Eelmisel suvel – viimasel võistlusel kus osalesin kukkusin nii, et jalad käed oli lõhki ning lisaks lõhkusin ära ka oma ratta. Keha paranenud, ratas paranenud – peame vaid uuesti sõbraks saama!

Selline lühike tutvustus siis hetkel minust, kel tekkis huvi samuti triatlonil osaleda siis veel ei ole hilja registreeruda – teeme selle koos teoks!

Kirjutamiseni, Angela

Jälgi Angela teekonda triatlonini http://www.brenafitness.eu/category/blog/angela-triatlon/.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee