2
fotot
Jaga:     
Uudised

BLOGI: 90 päeva maratonini!

Vahepeal selgusid Eesti Blogiauhindade selle aasta tulemused. Nagu eelmiselgi aastal, suutsite mind taas üllatada - 269 häält! Ma pidin ikka mitu korda vaatama ja silmi hõõruma, et selles veenduda. Ma ei tea, paljud teist mitu korda hääletasid aga see on vägev. Suured tänud ja paid selle toetuse eest!

Vaatasin seda gaalat natuke otseülekandes ka aga suhteliselt kiiresti panin asja kinni - Fokini veider huumor oli minu jaoks natuke liiga teist masti. Minu jaoks olid enamus osalenud blogid täiesti tundmatud, seega paljud võitjad olid samuti võõrad. Aga panen kirja ka oma lemmikud:

Spordiblogide kategooria võitja Margiti võit rõõmustas väga, tema sai ka minult ühe hääle. Minu teise hääle sai Karmen, kes sai kolmanda koha. Täielik üllatus oli aga teise koha saavutanud ujumise teemaline blogi aga noh, ega ma suur ujumise fänn ei ole ka ja seetõttu seda blogi ei tea ka.

Tervise- ja trenniblogide esikoha saanud Fitloora oli ka täielik üllatus aga ju siis on ta suutnud endale korraliku fännipagasi luua. Ise andsin oma hääled Marisele, PaljasPorgandile (väga veider aga ma ei teadnud enne järgi vaatamist tema päris nime) ja Mariliisile. 

Toidublogidest jälgin ainult Olgat, kes sai teise koha. Olen sellest blogist saanud palju häid tortide/kookide ideid. Aasta uustulnuk mind ei üllatanud, sai ta ju üsna palju reklaami Marimelli blogis. Minu hääle sai hoopis Viigi. Lisaks hääletasin ka arvamusblogide kategoorias Taavi poolt, üks väga asjalik blogi omasuguste seas.

Ja oligi kõik. Kui ma eelmine aasta ikka hääletasin enda poolt igas erinevas ip-aadressiga võrgus, siis seekord ei andnud endale isegi mitte ühes võrgus viite häält. Nii laisk olingi. Selles, kas ma järgmine aasta osalen, pole ma hetkel kindel. Tundsin juba sel korral, et see üritus ei paku mulle tegelikult midagi. Ma ju näen ilma selletagi, kui paljud käivad seda blogi lugemas, kui suur on teie toetus ja sellest täiesti piisab. Aitäh veelkord!

***

Aga! SEB Tallinna maratonini on jäänud vähem kui 90 päeva! Vaatasin järgi, mida ma umbes aasta tagasi Helsingi maratoni eel juunis tegin ja kui jama, ma pole jooksude südamelöökide sagedusi eriti kirja pannud aga selgeks sai see, et nii palju ma pole küll kunagi jooksnud, kui sel aastal.

Mõlgutan siin mõtteid, kas ja milline jooks võtta juulis kavva. Vaatasin Marathon100 kalendrit, paar üritust jäid silma aga väga krõbeda osalustasuga, mõned olid üldse tasuta aga nädala sees ja umbmäärases kohas, kuhu, autota nagu ma olen, peaksin minema koos telgiga, kui keegi teine sinna ei liigu. Loodan, et valik suureneb vahepeal.

Kui treeningud muutuvad liiga keeruliseks, tuleb jooksma minnes spikker kaasa võtta!

0 kommentaari