Liigume.ee 13. juuni 2017 20:45
Pühapäeval, 18.juunil kell 12 antakse start 10. Icebug Kõva Mehe Jooksule. Juba kümnendat korda kogunevad takistuste- ja mudajooksu sõbrad Saunapunkti, et üheskoos nautida ekstreemsemat jooksuelamust.

Stamina ja Saunapunkti poolt korraldatava Icebug Kõva Mehe Jooksu distants on traditsiooniliselt 10 km ja rada on juubelijooksu vääriliselt adrenaliini tõstev ja meeldejäävaid emotsioone pakkuv. Krossijooksuks sobival rajal tuleb osalejatel läbida ja ületada erinevaid looduslikke ja spetsiaalselt jooksu jaoks ehitatud takistusi.

Osalejatele teevad raja läbimise meeldejäävalt raskeks läbi jõe ja üle heinapallide virna jooksmine, erinevate veetakistuste ületamine ja läbimine, mudas roomamine ja torudesse sukeldumine, tiheda metsatuka läbimine, üle müüri turnimine ning palju muud. 

Kõva Mehe Jooksu lõpuprotokolli reeglite pärase aja kirja saamiseks peavad osalejad läbima-ületama kõik rajale jäävad takistused. Lisaks individuaalsele arvestusel selgitatakse ka kõige kõvem tiim. Kolme- kuni viieliikmelise tiimi arvestuses liidetakse kolme kiireima osaleja ajad ja väikseima ajaga tiim on võitja.

Icebug Kõva Mehe Jooksu lõpetajatele on uhke medal ja Crafti särk!

Stardigrupid moodustatakse 2017. aastal registreerimise ajalise järjestuse alusel ehk mida varem on end kirja pandud, seda varem ka rajale pääsetakse. Vaid 1. grupp moodustatakse eelmise aasta jooksu tulemuste põhjal ehk siis tegemist tugevamate jooksjatega. Kokku pääseb starti 750 osalejat, mis tähendab et igas grupis läheb rajale 250 osalejat.

Eelregistreerimine lõpeb 13. juunil või stardikohtade täitumisel!

Neljanda stardina peaksid eelülesandmise põhjal rajale tulema ligi 250 Briti sõjaväelast, kes resideeruvad Tapal ja on otsustanud oma pühapäeva värvikalt mööda saata.

10. Icebug Kõva Mehe Jooksust teeb otseülekande Delfi TV, mis annab huvilistele ka kodus diivanil võimaluse kaasa elada atraktiivsele spordisündmusele.

Info ja eelmiste Kõva Mehe Jooksude meenutused www.stamina.ee/kovamees. Kõva Mehe Jooksu võistluskeskus ja start on Tallinna kõrval paiknevast Laagri asulast 2km kaugusel olevas Saunapunktis, vaata asukoha kaarti.