4
fotot
Jaga:     
Uudised

BLOGI: Regiina välitrenn! Vaata ka harjutusi! (1)

Täna oli meil plaanis kodus üks mõnus trenn teha ja mida muud siis ikka, kui Kayla BBG-d? Ma lihtsalt olen sellesse nii kõrvuni armunud. See on nii raske, et paneb peaaegu nutma ja samavõrra ka armastama. Liisu kommenteeris mingi hetk trenni ajal, et tema meelest on suremiseks ka kergemaid viise.

Kava nägi täna ette kätepäeva ja Liisu keelevääratuse peale seda filmida (blog/vlog) saigi sellest kaadrid üles laetud ja pärast äkki saate ka vaadata natuke, mis tegime.

Aga video tegemine on ikka päris raske. Esiteks võttis meil mitu katset enne, kui midagi peale sai. Esimene kord Printsess pani käima ja siis uuesti pausile ja käima siis, kui meie juba 5 minutit ära olime higistanud. Teine kord proovis veel ja kolmandal korral sai poole pealt mu mälukaart täis. No ja loomulikult tuleb trenniajal lapstööjõudu kasutada. Siis nad on sujuvalt silma all ja kõik on kontrolli all.

Mõtlesin, et ükskord peaks Printsessiga burpeede võistluse tegema aga kardan, et mina jääksin kaotajaks. Seega treenin veel veidi ja siis võime teha. Aga video juurde tagasi pöördudes. Kayla on üle ehitatud niimodi et üks ring kestab 7 minutit ja selle aja jooksul tuleb sul harjuste seeriad läbi teha võimalikult palju kordi. Näiteks kolm ringi so 15 kükki, 30 pingile astet ja teised selle ringi harjutused ja siis hakkad otsast peale 15 kükki jne ja kordad seni kuni 7 minutit täis saab, siis on minut puhkust ja siis teed teist ringi jälle 7 minutit ja siis esimest ringi ja teist. Kokku siis 32 minutit pekipisaraid ja seda kõige otsesemas mõttes. Meie tegime video niimoodi, et tegime mõlema ringi harjutused korra läbi ja igal harjutusel 3-5 kordust.

Enne veel, kui vaatama hakkate siis seletusena, et mina käin ja vaatan vahepeal harjutusi ja Liisu teeb igat harjutust ühe rohkem, sest ta on lihtsalt über tubli. See pole üldse seotud sellega, et ta seeriaid ei loe. Mõtlesin, et panen taustaks muusika hoopis mängima aga suvakas, las lapsed siis jäävad oma kommidega peale, selline mu elu ongi.

Panen lisaks pildid ka harjutustest. Esimene pool ülevalt alla on esimene ring ja teine pool on teine ring. Keegi ei keela kodus järgi proovida.

Filmisime siis ära ja hakkasime trenni ka tegema. Siiani oli ju puhas “teater”. Teeme siis esimese ringi korralikult ära ja teise ringiga jõuame jälle pingile asteteni ja siis hakkan mõtlema, et kuule täna pidi ju käte päev olema. Tere Blondiin. Läksin ja vaatasin, et kuule ups jah. Tegime Full Body workouti hoopis. Aga teate ju küll, et loll pea on käte jalgade nuhtlus. Ega siis midagi kerisin õige pildi peale ja tegime kõik harjutused läbi. Kükke ja väljaasteid tuli stiilis 120 tükki.Täiesti hull värk.

Meil peale trenni reaalselt seljalihased valutasid. Kõik need kätekõverdused. Tõesti tuleb tõdeda, et ilmselgelt on suremiseks palju kergemaid viise. Ei ärge nüüd arvake, et meie tehnika on viis pluss. Teeme praegu nii hästi kui suudame ja küll me ajapikku areneme. Kusjuures täna on lihastel küll kergelt väsinud tunne aga haige pole kuskilt. Seega PumpFix siit me varsti juba tuleme. Liisu tegi lõppu paar pilti ka. Tagant olen päris ilus. Tuli kohe see ütlemine meelde, et eest muuseum ja tagant gümnaasium. Tegelikult olen ma eest ka ilus. 

Loe Regiina trennijutte https://regiinatrennijutud.wordpress.com/.

1 kommentaar

  /   13:32, 13. juuni 2017
Я в шоке, недавно узнала что 97% людей заражены паразитами, это из-за них у нас большинство болезней (включая рак), аллергии, хроническая усталость и головные боли, мешки под глазами, прыщи и папилломы, частые простуды и слабый иммунитет, эта зараза медленно убивает нас. Но этому теперь есть спасение, вот почитайте как спасти себя и своих близких --- http://tyn.ee/parazitu