Regiina Sepp 5. juuni 2017 11:00
Ametlikult on täna minu viimane puhkusepäev. Noh lapsega kodus olles on ju nagunii koguaeg puhkus aga täna on kaksikud viimast päeva aias ning siis on nad järgmised kolm kuud koguaeg kodus. Seega on minu viimane puhkuse päev…. Peaks äkki kooki küpsetama? Mida siis tänase päevaga ette võtta?

Üritan teha hoopis võimalikult palju mittemidagit. Sest see nädal on igapäev nii kreisipööra ja igapäev on mingi üritus, et loodan lihtsalt selle nädala üle elada ja seega kogun jõudu praegu ja blogin.

Minu trennidesse on tulnud juurde üks tore vaheldus - BBG. Kaylast teate ikka kõik eks? Kayla Itsines oli mingil hetkel (võibolla praegugi) maailmas enim teeniv naine just sotsiaalmeedia maastikul. Tegemist on BBG (Body bikini guide) treeninguga. See on 12-nädalane treeningplaan, mis koosneb lühikestest intensiivsetest treeningutest, mille jaoks pole vaja midagi muud kui pealehakkamist ja mõndasid lisavahendeid. Olen sellega alles alguses, nii et mingit enne ja pärast pilti ei tasu siit praegu oodata. Teeme seda kava koos Kailiga, et seltsis segasem oleks ning oleks kellele oma rasket treeningut kurta. Kuna suvi on peamiselt aeroobse trenni päralt aga siiski ei tahaks oma pisitillukestest juba vaikselt tekkinud lihastest ilma jääda siis on Kayla selleks täpselt sobiv ja väga väga tappev. Higi lahmab ojadena ja tunne on nagu poleks mitte kunagi elus trenni teinud. Need on sellised lühikesed ja eriti intensiivsed treeningud, mis pakuvad parajat vaheldust muudele trennidele.

Aga peale trenni tegin pildi.  Küll see pildistamine on ikka hea asi. Muidu ei märka mingit muutust… Mäletan nii selgelt, kuidas eelmine aasta endaga nii rahul olin, kuidas mulle minu peegelpilt meeldis ning kuidas esimest korda roosa pluusi selga tõmbasin…. See, et see ümber keha liibus nagu sardellile kolm numbrit väiksem kile ei ole siinkohal mainimist väärt. Minu meelest olin ikkagi ilus. Tegin kohe palju pilte, iga nurga alt vähemalt viis tükki, sest olin lihtsalt nii ilus. Praegu panen eelmise aasta omad ja praegused kõrvale…

Loe ka teisi Regiina postitusi https://regiinatrennijutud.wordpress.com/.