Uudised

Helena muljed Tallinn City Trailist

Helena Roosaar, 30. mai 2017 12:00
20.05 sai osaletud Tallinn City Trail Run 8 km distantsil Pirital. Võistlus oli mulle eelmisest aastast tuttav, kuid ootusärevus ja põnevus olid ikkagi suured. Eelmine aasta ma käisin üksinda, kuid see aasta tegi ürituse toredamaks veel seegi, et Tarmo tuli ka osalema ja Kaur kaasa elama.Võistluse eel siiski olin murelik, sest terve nädal olid mind piinanud kõhuhädad, kaks päeva varasemast trennist olid jalad nii valusad, et liipasin lausa starti ja lisaks olin ka öösel tööl olnud ehk tunne oli kurnatud. Kuid kui sa ei saa kõndida, siis ära muretse – joosta saad ikka!!Teadsin, et Tarmo lippab nagu väle jänes esikümmet püüdma (ta sai 6. koha) ja stardist lahkusin üsna rahuliku tempoga. Esimesed 4 km vaatasin kuidas teised võistlejad kaugenesid minu ees ja väsimus kehas hakkas kohe rääkima kui raske ikka olla juba on, kuid püüdsin nautida tuttavaid kohti ja  enda üllatuseks tabas mind ka hetk, kus tahtsin eksida rajalt – päike kiras silma ja järgmine märgistus ei pais