Kristiina Stõkova 26. mai 2017 15:00
… antud hashtagiga postitusi saate jälgida mu Instagrami kontol ning suure tõenäosusega tuleb neid veel ja veel ja veel ka siia ning mõnele teiselegi kanalile.

Aga kui nüüd asjast rääkida, siis ma pole üldse jõudnud selle tarbeks eraldi veel treenida. Natukene jäänud asi aja taha, sest see magistritöö ei taha kohe üldse valmis saada. Enda arvates olen juba suhteliselt heal järjel ja siis tuleb tagasiside, et on ikka veel toores, AGA potentsiaali on kõvasti. Nojah, mis seal ikka, tuleb veel viimased paar nädalat hagu anda, sest lisaks on tarvis ka vundamentide eksam enne kirjutise üleandmist ära teha…

Seega treeninud olen seni vaid ujulas ning ujumist. Isegi hästi tegelt, vist? Öelge palun, et on hästi… Ja sellega asi edeneb küll. Ent minu kõige kaugem ala on rattasõit ja selle jaoks peab kohe armastusega aega varuma, sest päris poole või terve tunniga hakkama ei saagi. Pikem esimene treening on plaanis pühapäeval, mille järel teen üheskoos Nike+ Run Clubiga kerget 5K taastavat jooksu peale - põhimõtteliselt duatlon valmis.

Niisiis ratas.. milline ratas mul on? Mul endal on praegu olemas eelmisest aastast üks hübriid Scott, millega sõidan maastikul ja vabal ajal linna vahet. Sellega on mul kindel plaan ka Kõrvemaale minna, seega loodan, et tuleb kuiv juuli. Rehvid on küll laiemad ja ratas ise väga hea, aga päris maastik ta siiski pole. Samas edasi liigub kergemini.. seega kuni lausvihma eelmine päev ei tule, on ehk isegi väike eelisseis selle rattaga. Aga kui nüüd tõsisest rattasõidust rääkida, siis HOMME, homme on see kauaoodatud päev, mil saan omale maanteeratta. Ma olen selle peal umbes täpselt ühe korra istunud, aga ma olen VÄGA põnevil ja valmis kiirust lisama. Seega homme mu Instagrami storys näete, millise ratta ma omale Sportlandist soetan.

Püsige lainel!

Jälgi ka Kristiina blogi http://kristiinast.tumblr.com!