Liikumine ja tervis | Sinu treener

Vaata pilte, kas leiad ennastki?

GALERII | Ümber Viljandi järve jooksis rohkem kui 4000 inimest (2)

Aldo Luud, Asso Ladva, 1. mai 2017 16:14
Ümber Viljandi järve jooks Tags: Ümber Viljandi järve jooksFoto: Aldo Luud
Täna peetud ümber Viljandi järve jooksul võitis teist aastat järjest Ibrahim Mukunga Wachira, mullusest jooksis ta 25 sekundit aeglasemalt, tema võiduaeg oli 35.50.

Teine ja kolmas koht jäid Eestisse ja need läksid mullu Rio olümpial jooksnud meestele Kaur Kivistikule ning Tiidrek Nurmele, teatas jooksu korraldustoimkond.

Eestist välja on ümber Viljandi järve jooksu üldvõit varem läinud viiel korral, kolmel korral Lätti ja ühel korral Venemaale ja mullu esimest korda Keeniasse.

Samal teemal

Naistest lõpetasid Leila ja Liina Luik võrdse ajaga 44.48. Fotofiniš andis eelise Leilale, kes lõpetas üldarvestuses 56. kohal. Liina on protokollis kohe tema järel. Kolmas õde, Lily Luik oli ajaga 45.08 üldarvestuses 65. ja naiste hulgas kolmas.

Tänavuse jooksu ajad olid pisut aeglasemad kui mullu. Ehkki jooks peeti maha päikesepaistes ning sooja ja tuulete ilmaga, olid nädalavahetuse vihmasajud muutnud trassi kohati poriseks.

88. korda peetud Viljandi järve jooksu stardiprotokolli järgi startis jooksule ja kepikõnnile 4012 meest ja naist ning see on uus osalejate rekord. Jooksule läks 3201 ning kepikõnnile 811 osalejat. Eilsel lastejooksul osales 815 last, mis on samuti uus osalejate rekord. Teatejooksust võttis osa 70 koolinoort. Seega oli kahel päeval jooksmas või kõndimas kokku 4897 osalejat.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee