Uudised

LHV tervisejooks ja –kõnd pani avaetapil liikuma 1489 harrastajat 

Liigume.ee, 25. aprill 2017 11:39
Foto: MALLOR MALMRE
Möödunud nädalal alustas oma 15.juubelihooaega LHV tervisejooks ja -kõnd sari. Avaetapp, mis toimus 19. aprillil Kadriorus ja 20. aprillil Lauluväljakul, motiveeris liikuma 1489 sarjaga liitunud tervisesportlast. Ligi poolteist tuhat harrastajat kogusid üheskoos oma tervise heaks 6522 tervisekilomeetrit.

Stamina spordiklubi poolt korraldatav populaarse liikumisharrastuse sarja 2.etapp toimub 26.aprillil Pirita terviserajal ja 27.aprillil Eesti Vabaõhumuuseumis. Kokku on sarjas septembri lõpuni kavas 21 etappi ning iga etapp toimub erinevates kohtades sama nädala kolmapäeval ja neljapäeval. Kahepäevane etapp võimaldab osalejatel valida endale sobivam nädalapäev ja ka toimumiskoht.

Kuna sarja üheks eesmärgiks on ka tutvustada erinevaid jooksmiseks ja kõndimiseks sobivaid liikumisradu, siis toimuvad etapid vähemalt seitsmeteistkümnel erineval Tallinna ja selle naabervaldade tervise- ja liikumisrajal. Lisaks tavapärastele etappidele on kavas ka seiklusspordi, karnevali ja jooksuvõistluste etapid.

LHV tervisejooks ja kõnd sarjaga saab liituda ka peale 1.etappi. Sarjale registreerimiseks on vaja moodustada nelja- kuni viieliikmeline tiim ning registreerida see veebilehel www.stamina.ee/tervisejooks Osaleda saab ka individuaalselt. Kõik osavõtjad saavad isikliku ajavõtukiibi, mis fikseerib nende stardi- ja finišiaja ning osaluskorra.

Osalejate motiveerimiseks on sarja lõpus aktiivseimatele väärt auhinnad. Parimat võistkonda pärjatakse reisikinkekaardiga väärtuses 3000 eurot. Sellele auhinnale pretendeerivad võistkonnad, kellel on kõige rohkem punkte, st tiimid, mille vähemalt kolm liiget on enim kordi kohal käinud. Eriauhinnad on ka parimatele mees-, nais- ja segatiimidele ning individuaalosalejatele. Peale selle on loosiauhinnad igal etapil aktiivseimatele osalejatele  sarja partneritelt.
Juhul, kui mõnel etapil jääb nädala sees osalemata, saab selle korra tasa teha teistel Stamina korraldatavatel rahvaspordiüritustel, milleks on DFDS järvejooksude etapid, Suple Sõtku Sörgi rahvatriatlonid ja Icebug Kõva Mehe Jooks.

LHV tervisejooks ja -kõnd tutvustuse, juhendite ja registreerimistingimustega saab tutvuda:

www.stamina.ee/tervisejooks   
https://www.facebook.com/Tervisejooks/

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee