Uudised

Anneli Vesteli teine võistlus bikiinifitnessis! 

Anneli Vestel, 26. aprill 2017 10:00
Eile, 23.04. oli siis see tähtis päev, kui toimusid Läti lahtised meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis. Minu jaoks teine võistlus ja esimene kord väljaspool Eestit. Kuna päev oli pikk, tuleb ka juttu palju, nii et ütlen juba kohe alguses ära, et minu kategoorias 166-169cm oli meid 6 ja minu kohaks jäi 5. Aga hakkame aga algusest pihta.Päev algas varakult. Õigemini algas konkreetselt selle võistluse ettevalmistus laupäeva õhtul, kui panime peale esimese kihi grimmi. Pugesin ööseks tekikoti sisse magama, et voodit ära ei määriks. Pühapäeva hommikul kell 5:10 üles ja duši alla grimmikihti maha pesema. 1 kihi pealekandmise ja mahapesemisega kindlustasin selle, et nahatoon jäi väga ilus ühtlane ja juba märgatavalt pruun. Teine kiht grimmi läks peale pärastlõunal. Start Riia poole oli meil Koselt ca 6.15 ja juba umbes täpselt kell 10 olimegi ilusasti võistluspaika jõudnud. Idee poolest pidi algama registreerimine. Olin kuulnud Riia võistluste ajakava edasilükkumise kohta

Selles suhtes oli hea, et võistluspäev venis, et sai rahulikult võtta, kiiret ei olnud kuskile :) Läksime elukaaslasega pärastlõunal, kui kõigega valmis olime, juba võistluspaika valmis. Mine sa neid lätlaseid tea, kuidas selle ajakavaga on. 
Kuigi võistlus oli tegelikult suur ja mõnes kategoorias oli väga palju osavõtjaid (nt Fitmodel, samuti nt kuni 166cm oli 13 osalejat), siis minu katis oli meid ainult 6. Laval saime olla suht vähe - kõik kuuekesi lavale, igaüks sai i-walki teha, veerandpöörded, siis vahetati kohti, uuesti pöörded ja oligi kõik. 5 minutit maksimum. Laval olla oli muidugi mõnus :) Mulle seal meeldib. Pärast uurisin elukaaslase käest tagasisidet ja sain ka natuke udustelt piltidelt aimu, kes siis milline oli ja kuidas võis minna. Kui ausalt öelda, siis jah, pildid/video ei valeta ja kokkuvõtteks - selg ei tulnud kuidagi hästi välja, puusad ei olnud piisavalt taga, jalgu oleks võinud rohkem pingutada. Ja poseerimine võiks mul ka parem olla. Mnjah, ütlen ma selle peale. Seda leidsin ka võrdluses teistega, et paistsin kõige pisem olevat. Teistel on ikka rohkem jalgu, tuharat, selga. Ehk lihast rohkem peal. 

Samas mis siis ikka. Selge oli see, et midagi erilist mul loota ei ole ja tulemuseks oligi 6 seas 5 koht. Vähemalt saime kõik 6 karika, jeiii! :) Vaadates ise seda asja neutraalselt seisukohalt, siis kõik õige. Pole millegi üle nuriseda. Kui küsida, kas olen pettunud, siis tegelikult ei ole. Seadsin oma esimese hooaja peamisteks eesmärkideks sobida teiste võistlejate hulka (sorri, aga mõnes kategoorias leiab ikka mõne võistleja, kes kuidagi kohe ei sobi teiste hulka, eriti just pehme vormi tõttu) ja saada sellest alast maitset suhu, et kas see on minu jaoks. Loomulikult ei läinud ma mütsiga lööma, kuid lihaste kasvatamine periood oli küll lühike. Kuid oma peamised eesmärgid olen täitnud. Esiteks näen enda meelest väga hea välja, olen igati rahul oma vormiga :) Kas see ka kohtunikele meeldib ja kas see on see, mida bikinis hinnatakse, see on juba teine asi :) Teiseks olen saanud ala maitsta ja nüüd peale Eesti KV otsustan, kas teen edasi või leian uued väljakutsed. Mis silmapiirile on kerkinud ja mis plaanid edasi, sellest räägime järgmisel korral :) Võistluste koht oli tegelikult äge, hästi ilus. Sume valgus, pildid jäid ka selle tõttu tumedamad. 

Õige otsus oli ööseks Riiga jääda, sest autasustamine sai läbi alles kesköö paiku! Oi kui hea oli grimm õhtul maha pesta ja hommikul rahulikult kümneni lõõsata :) Täna võtsime mõnusalt rahulikult, meie apartmendi all oli väike Lido, kus tegime mõnusa hommikusöögi ja siis veel Riia peal väikse tiiru. Hommikusöögilauas vaatasin silma järgi, mida suhu pista. Kuna olen oma toitumist väga mõistlikult korraldanud, siis ei ole mul miskeid suuremaid isusid. Toitumisest teen mõnel järgmisel korral ka pikema postituse.  

Koht kohaks, mul on hea meel, et otsustasin bikini teekonna ette võtta. Põnev on :) Huvitav on :) Uued kogemused, uued tunded. Saan aru, et kui soovin edasi teha, siis tuleb korralikult lihast peale kasvatada. Seda meelt olen ikka, et kui tunned, et miski tõmbab sind enda poole ja paneb silmad särama, siis tee! Sa ei pea olema suurepärane, et alustada, aga sa pead alustama, kui soovid saada suurepäraseks. Samuti ära karda teha vigu. Tony Robbinsi kuldsed sõnad: "Õnnestumine on hea otsuse tulemus. Hea otsus on kogemuse tulemus. Kogemus on halva otsuse tulemus."Ehk meistriks saadakse ikka läbi tegemise, kogemise. 

Nüüd aga on jäänud veel vaid 4 päeva ja siis lõpetame selle hooaja. Tuleb põnev nädal! :) 

Loe ka teisi Anneli postitusi http://annelivestel.blogspot.com.ee/!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee