Uudised

Kolmapäeval startiv LHV tervisejooks ja –kõnd motiveerib regulaarselt liikuma 

Liigume.ee, 18. aprill 2017 12:23
Foto: MALLOR MALMRE
2017.aastal 15. juubelit tähistav LHV tervisejooks ja -kõnd sari alustab 19. aprillil Kadriorus ja 20. aprillil Lauluväljakul.

Stamina spordiklubi poolt korraldatav populaarne liikumisharrastuse sari motiveerib sarjaga liitunuid regulaarselt liikuma ja pakub võimaluse vähemalt kord nädalas sörkjooksu või kõndi tehes kolleegide ja sõprade seltsis päevatööst lõõgastuda ja nii oma tervise eest hoolt kanda.

LHV tervisejooks ja kõnd sarja avaetapp toimub kolmapäeval, 19. aprillil Kadriorus ja neljapäeval, 20. aprillil Lauluväljakul. Kokku on sarjas septembri lõpuni kavas 21 etappi ning iga etapp toimub sama nädala kolmapäeval ja neljapäeval, mis võimaldab osalejatel valida endale sobivam aeg. Etapid toimuvad vähemalt seitsmeteistkümnel erineval Tallinna ja selle naabervaldade tervise- ja liikumisrajal. Lisaks tavapärastele etappidele on kavas ka seiklusspordi, karnevali ja jooksuvõistluste etapid.

Sarjas osalemiseks on vaja moodustada nelja- kuni viieliikmeline tiim ning registreerida see veebilehel www.stamina.ee/tervisejooks Osaleda saab ka individuaalselt. Kõik osavõtjad saavad isikliku ajavõtukiibi, mis fikseerib nende stardi- ja finišiaja ning osaluskorra.

Juubelihooajal toetavad sarja korraldamist LHV pensionifondid. „Nii sportimisel kui ka pensionikogumisel tagab regulaarne jõukohane panustamine parima tulemuse ja enesetunde. Seega ühtib sarja kandev idee – tervislik eluviis tänu regulaarsele liikumisele – väga hästi pensionikogumise põhimõttega,“ selgitas AS-i LHV Varahaldus juhatuse esimees Mihkel Oja. „Traditsioonilised jooksuõhtud on Tallinnas väga hästi vastu võetud ja neil on ka LHV töötajate seast palju innukaid osalejaid. Seetõttu otsustasime sarja juubelihooajal üritusele õla alla panna,“ lisas Oja.

Osalejate motiveerimiseks on sarja lõpus aktiivseimatele väärt auhinnad. Parimat võistkonda pärjatakse reisikinkekaardiga väärtuses 3000 eurot. Sellele auhinnale pretendeerivad võistkonnad, kellel on kõige rohkem punkte, st tiimid, mille vähemalt kolm liiget on enim kordi kohal käinud. Eriauhinnad on ka parimatele mees-, nais- ja segatiimidele ning individuaalosalejatele. Peale selle on loosiauhinnad igal etapil aktiivseimatele osalejatele  sarja partneritelt.
Juhul, kui mõnel etapil jääb nädala sees osalemata, saab selle korra tasa teha teistel Stamina korraldatavatel rahvaspordiüritustel, milleks on DFDS järvejooksude etapid, Suple Sõtku Sörgi rahvatriatlonid ja Icebug Kõva Mehe Jooks.

LHV tervisejooks ja -kõnd tutvustuse, juhendite ja registreerimistingimustega saab tutvuda:
www.stamina.ee/tervisejooks  
https://www.facebook.com/Tervisejooks/

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee