Uudised

UUS blogitaja Anneli Vestel: I võistlus bikini fitnessis! (1)

Anneli Vestel, 18. aprill 2017 17:00
Ja lõpuks jõudiski kätte päev, kui sain ära teha oma esimese võistluse bikini fitnessis :) Eile, 1.04. oli Pärnus algajatele (kes ei ole osalenud rohkem kui ühel fitnessi võistlusel) mõeldud võistlus Spa & Sport Cup.Võistluspäev algas minu jaoks vara, äratus oli 5:45. Seda selle tõttu, et olin otsustanud kodus esimese kihi grimmi peale kanda. Olin küll uurinud-puurinud ja siit-sealt lugenud, kui kaua grimmi pealekandmisega läheb, kaua see kuivab jne, aga ikkagi, oma kogemust ju polnud. Nii et varakult üles, duši alt läbi ja hakkasimegi mehega koos grimmitama. Tegelikult läks kõik kiiresti ja sujuvalt. Midagi väga keerulist seal tõepoolest ei ole. Järgmisel korral nii vara grimmi peale ei kanna, sest päeva peale (sain lavale 15:30 paiku) kippus grimm kohati laiguliseks ja siit-sealt tumedam-heledam jääma. Just jalad olid rohkem laigulised. Võib-olla ka selle tõttu, et jalad on mul pigem väga kuiva nahaga ja selle tõttu imab mõni koht teisest rohkem, mõni vähem grimmi

Aga päevakavaga siis edasi :) Kuivasin kodus rahulikult ära, tavaline kogus putru sisse (ei teinud ma miskit laadimist või sooladega mängimist vms, tavapärane toitumine) ja asusime 8:00 paiku Koselt Pärnu poole teele, et 10ks registreerimisele jõuda. Madis Laos, rannafitness +178cm võistleja, tuli ka koos meiega. Madisele on see teine võistlus. Tema sai sügisel Salmes oma esimese lavakogemuse kätte. Terve tee jätkus fitnessi juttu :) Kohale jõudes läks registreerimine kiiresti ja sujuvalt - maksin osalustasu 15€, panin bikiinid selga, näitasin kingad ka ette ja oligi tehtud. Seejärel sai endale lava taga kohakese otsida, oma asjad maha panna ja teise kihi grimmi ning meigiga tegelema hakata.

Olin varunud endale igasugu asju kaasa, sest ei teadnud ju, kas seal lava taga on külm või hoopiski palav. Minul oli pigem palav. Nii et pleed sai täitsa asjata kaasa taritud. Ruumi samas jätkus kõigile ja korralduse kohta saan ainult häid sõnu öelda. Kuna minu meik oli alles 12:15 (Liis Vahteri poolt), siis polnud otsest kiiret ka teise grimmikihiga. Mul on bikini seminaridelt ja siit-sealt veel nii mõningaid fitnessi tuttavaid tekkinud ja kujuneski nii, et meest ei olnudki vaja lava taha grimmi jaoks. Saime fitmodellis võistleva Kristinaga üksteist abistada. Hõivasime selle jaoks naiste riietusruumi wc esise ruumikese. Saime seal kenasti hakkama.

Ainult minu meigi ajaga oli nii, et see lükkus planeeritud ajast muudkui edasi ja edasi. 12:15 asemel sain alles peale 13:30 alustada. Lõpus läkski suht nibin-nabin, kuna ajakava nihkus pool tundi ettepoole. Kõik sai valmis, aga ega aega üle ka ei jäänud. Meik sai igatahes tõesti ilus, jäin 100% rahule. Samas kuna mul vahepeal aega oli, siis sain tuttavaks väga sõbraliku Krista Sabbaliga, kes aitas mul juuksed korda seada. Suur suur aitäh Kristale! :)

Siin on pilt enne meiki ja pärast meiki :) Jah, see pärast pilt on suht udune, sest ega mul aega ei olnud enne lava väga seal pildistada. Võtsin juba rivvi valmis ära, et ikka õigel ajal õiges kohas olla.

Ja siis läkski kõik äkki nii kiiresti. Lavale juhastas meid Gea Taalvelt, kellega olin juba varasemalt tuttavaks saanud. Väga sõbralik ja mõnus korraldus tema poolt :) Minu kategoorias, kuni 172cm oli kokku 9 kena naist. Äkki oligi vaja lava taga valmis olla ja siis juba olingi laval. Laval oli hea olla :) Jõudsin ka sellele mõelda seal poosetamise vahel, et jess, lõpuks saingi selle kogemuse kätte. Enne lava muidugi liblikad kõhus lendasid ja pea oli laiali otsas (hommikul tankima minnes suutsin isegi selle ära unustada, kus pool kütusepaagi luuk on), aga see oli kõik selline positiivne elevus :) Laval saime kohustuslikud poosid läbi teha ja võib-olla kõik kokku kestis vaid 5min. Ega ma väga täpselt ei tea, kuid kiiresti. Mõned pildid siia ka, mis mees publiku seast teha jõudis.

Siis läks natuke aega edasi ja selgus, kes said finaali 6 parima sekka. Mina sain :) Finaalis tuli alustada I-walkiga. Selle kohta ma tean, et see on mul see nõrgim koht. Olen suht puuslik, tuleb juurde saada graatsilist liikumist ja naiselikku sujuvust. Nüüd saan paar nädalat seda graatsiat harjutada, et 23. ja 29.04. paremini esineda. Uurisin protokollist, et esimeses voorus, kus kõik 9kesi laval olime ja poosid läbi tegime, olin ma paremuselt teine, aga finaalis jäin neljandaks. Kui ma punktitabelist õigesti aru sain. Nii et mis seal muu olla saab kui I-walk. Eks ma üritan seda täpsemalt ka järgi uurida :) Ja kokkuvõttes siis neljas koht. Kas jäin rahule? Jah, jäin. Alati saab paremini ja ma tean, mida edasi arendada, aga esimeste võistluste kohta jäin endaga rahule. Siit mõned pildid finaalist ka.

Pärast, kui meid kuuekesi autasustamisele kutsuti, kukkusid mul mõlemad kõrvarõngad ära :) Õppetund, et kontrolli enne ikka järgi, kas kinnitused peavad. Neljanda koha eest sain auhinnaks suure paki šokolaadimaitselist valgupulbrit. Siin me siis ilutseme :)

Ja siis oligi läbi see esimene võistlus minu jaoks :) Sees oli mõnus rahulolutunne, et nüüd on see kogemus käes. Mulle meeldib see tunne. Tegime veel mõned pildid, et esimene võistlus ikka korralikult jäädvustatud saaks. Siin olen koos Madis Laosega.

Kuigi naiste riietusruumis oli vaid 1 dušš, oli see imekombel vaba ja sain suurem osa grimmist maha pestud. Mulle tundub, et ega see grimm eriti nahal hingata ei lase ja väga mõnus oli see maha loputada. Muidugi väga pruun jäin ma ikka. Ka täna, pühapäeva õhtul, olen nagu lõunamaalt tulnud :) Eesti KV teengi tõenäoliselt nii, et eelmisel õhtul kannan ühe kihi grimmi peale, pesen selle võistluspäeva hommikul maha ja siis teine kiht peale. Siis peaks ilus ühtlane jääma.

Ja kuna päeva jooksul polnud just väga palju süüa saanud, seadsime sammud ikka Steffani poole :) Kui Pärnu, siis Steffani. Muidu lisaks hommikupudrule sõin 12 paiku ära kaks iseküpsetatud rukkileivaviilu koos või ja singiga. Enne võistlust polnud väga isu ja ega punnis kõhuga lavale ka ei taha minna. Seega õhtul kulus üks korralik õhtusöök ära. Terve Steffani oli veel meiesuguseid pruune ja meigitud inimesi täis. Päris paljud seadsid sammud sinna.

Nii et selline siis oligi minu esimene võistluskogemus. Oli meeleolukas, põnev, uusi kogemusi ja uusi tutvuseid täis päev. Nüüd veel aprill ongi jäänud ja siis saan oma esimesed kolm võistlust kokku võtta. Järgmised nädalad kavatsen korralikult treenida, puhtalt toituda ja hoolsalt poseerimist harjutada, et ikka paremaks saada. Hetkel sain küll kinnitust, et teen õiget asja. Mõtlen seda, et 1-2 hooaega tagasi käisin võistluseid vaatamas ja mõtlesin, et on ikka ilusad naised seal laval. Tahaks ka selline olla. Oli õige otsus see tee jalge alla võtta. Kui kripeldab, tuleb ikka ära teha. Nii et kes kahtleb ja mõtleb, et kas minna või mitte minna, siis igal juhul ära teha. See kõik on nii põnev :)

Et postitus väga pikaks ei veniks, siis tõmbame siin otsad kokku!

Loe ka Anneli teisi postitusi http://annelivestel.blogspot.com.ee/!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee