Jaga:     
Uudised

Fitnesskuu raadios! 150kg-st kg inimeseks (fitnessiharrastajaks!) (9)

Martin Kuusik vihkas sporti, ta jäi isegi suvetööle kehalises kasvatuses ja ka sealt sai ära muruniitmisega. Kaal kasvas, Martin tarbis sagedasti alkoholi ja tegi suitsu, kui siis ühel päeval sai villand ja ta otsustas ennast kätte võtta.

Nüüd on ta mõne aastaga kaalu viinud 88 kilo peale ja on spordiharrastuse endale igapäevaseks tegevuseks teinud ja treenib Ott Kiivika käe all Team Kiivikas.

Kuula Elmari raadiointervjuud: 
http://podcast.elmar.postimees.ee/podcast/moni-minut-muusikata-martin-kuusik-eok-fitnesskuu/

7 kommentaari

L
lurich  /   10:00, 15. apr 2017
Mul hakkas ka üks tuttav jõudu tegema umbes 20 aastase pausi järel.Treener :soovitas:ka kohe nn südame vitamiine võtma hakata.Pool aastat tegi ja siis kukkus kodus pilt tasku, vedas naine oli kodus kiirabi jõudis kiirelt.Kaks korda süda seisis.Ise käin ujumas teen ratast aga väga enesetunde pealt soovitan kui pole kaua trenni teinud tuleb alustada ikka väga mõõdukalt .
M
ma  /   12:43, 15. apr 2017
No selle pildiga ehmatatakse ikka ära küll!
H
Heldur72  /   12:56, 15. apr 2017
võisk need fitnessid ja vegani jutud kusagile kinnistesse foorumitesse jätta ning rääkida sootuks tervislikust eluviisist, liikumine ja mõõdukas tervisesport. Perega looduses liikumine on vaieldamatult üks parimaid asju siin elus. Ärimehed proovivad ikka oma asju reklaamida ja lihtsameelsetele jätta tunne, et AINULT seda ongi neile tarvis. No ei ole. On tarvis head tuju, raudset tervist ja natikene söömisele aega kulutada, nii lihtne see ongi. Miks ma peaksin maksma fitnessi eest raha, täiesti arusaamatu värk :)
P
penskar  /   09:33, 16. apr 2017
Palju rohkem võiks reklaamida aktiivse puhkuse veetmist Eesti, Lätis, Leedus. Spa'sid küll reklaamitakse, aga see on ikka luksus. Ülejäänud ettevõtmisi ikka väga vähe, peab ise otsima, seda võib ju ka, aga võiks rohkem reklaami olla. Pildidl olevat rindadega meest ma jälestan.
T
Teine penskar.  /   14:56, 16. apr 2017
Viibin palju looduses. Käin kalal. Sporti ikka sai tehtud. Aga mitte ennast rebestades. Praegu tervis hea. Tunnen ennast hästi. Kes aga arvab, et kalal, looduses viibimine on hea, tulge aga! Kedagi tagasi ei saada. Loodusel on võime väsitada, samas akusid laadida nii, et ise sellest arugi ei saa. Moto: Ela terveks!
U
uuno  /   19:58, 15. apr 2017
mis ime see 150 kilo siis pole, on olnud ka selliseid fitnessimehi kes oma tippvormis on 180 kilo, kui 150 kilo on paska ja rasva, siis nii kirjutagi!
Ä
Äge mees   /   07:33, 16. apr 2017
Mis mees see on kes ei suitseta ja viina ei joo. Kas Spordimees?
J
Jussike  /   10:18, 16. apr 2017
Tule ma värvin su mune , mu Herakles.
O
Olin just eile seltskonnas,  /   10:41, 16. apr 2017
kus parajalt hulk asjalikke naisi koos. Ja uskuge! Mitte üks neist ei kiitnud takka selliseid kandilisi musklimägesid. Ma ei valeta. Eilsete arvamuste kokkuvõtteks kõlas suurem arvamus: "Ei need küll täie aruga pole. Ilueedid rohkem. Ja kelle jaoks? Muide, meeste kaitseks nii palju: Naiste hulgas on rohkem "teadjaid", mida mehed tahavad, puusse panijaid.