Foto: PantherMedia / Scanpix
Liigume.ee 10. aprill 2017 10:00
Spordiüritusi on palju ja sellekohane info liigub nii korraldajate kui sotsiaalmeedia kaudu - harrastajatel on raske orienteeruda ja korraldajatel keeruline leida head kohta, kus infot levitada. Eesti Olümpiakomiteel on http://www.liigume.ee/kalender lehel liikumisharrastuse sündmuste kalendrirakendus, kust leiad kogu info ja soovi korral oma üritust jagada saad. 

Portaali arendatakse koostöös Õhtulehega ja sellel on igakuiselt enam kui 60 000 unikaalset külastajat ning kalendrirakenduse kasutamine väga populaarne. Oluline eelis kalendrirakenduse juures on see, et andmebaasi sisestatud sündmuste infot on võimalik kuvada paljudel erinevatel kodulehtedel. Info muutmisel andmebaasis, muutub kuvatav info ka kõikidel lehekülgedel, mis antud rakendust kasutavad.

Lisaväärtusena on  kalendrirakenduse puhul võimalik esitleda ka toetajate logosid, laadida ülesse võistluse juhendeid, rajakaarte, protokolle, toota ja jagada uudiseid – nt kuvatakse uudised automaatselt www.liigume.ee avalehel Spordiürituste uudiste rubriigis. 

NB! Liikumisharrastuse sündmuste all peetakse silmas spordiüritusi, liikumisharrastuse sündmusi (matkad, retked), seminare jne, mis on suunatud harrastajatele ja millest on kõigil soovijatel võimalik osa võtta.

Sündmused saad kalendrisse lisada järgides allolevat lihtjuhendit: 

1)      Mine veebiaadressile http://is.sportos.eu/
2)      Registreeri end kasutajaks
3)      Sisesta kalendrisse planeeritud üritus/ed

Kui soovid sportos.eu liikumisharrastuse sündmuste andmebaasi kalendrina ka oma kodulehel kuvada, siis seda on võimalik teha widgetite abil, mis andmebaasi sisus teie lehele kuvab. Selleks tuleks ühendust võtta arendajatega firmast BestIT:

Raimo Alaküla, BestIT arendusjuht
GSM: +3725106519
raimo@bestit.ee; www.bestit.ee

Õppevideod kasutajaks registreerimiseks, sündmuste kalendrisse lisamiseks, uudiste sisestamiseks ja avaldamiseks leiate siit: