Uudised

Matka TERVISeks! (3)

Liigume.ee, 9. aprill 2017 10:00
Foto: Morandris
Õhtud on valgeks läinud ja klassikaline laternamatka hooaeg läbi saanud. Kuna aga hooaeg oli populaarne ning huvi põnevate piirkondade osas tõusuteel, oleme otsustanud kutsuda teid matkama ka suvel:

1) Ajaloomatkad üks kord kuus!

Igal suvekuul korraldame ühe ajaloomatka. Õigupoolest kordame päevavalges populaarsemaid laternamatakade marsruute ning mine sa tea - äkki võtame kavasse ka mõne uue teema. Kuigi tänu valgele ajale saavad ajaloomatkad toimuma ilma laternateta, siis niikaua kui õhtud veel kannatavad, püüame matka lõpuosas siiski pakkuda ka veidi laternailu!

Aprillikuu matk toimub Suurel Reedel 14. aprillil ning marsruudiks olema valinud "Seewald ja hullud". Matka algus ikka harjumuspäraselt kell 19:30. Hetkeseisuga on rühmas veel 33 vaba kohta, registreerimine siin:

http://aerobike.ee/index.php?option=com_mt_registreerimine&view=r&s=42&e=275&lang=et&Itemid=717

2) Kolm põnevat rattamatka suve jooksul!

Kolmel korral suve jooksul pakume ka põnevaid giidiga rattamatku, kus tänu jalgratastele suudame jalgsi liikumisega võrreldes katta palju suurema piirkonna ning seega külastada rohkem põnevaid paikku.

  • 22. aprill Maardu ja fosforiidi alad
  • 8. juuli Astangu koopad, Õismäe ja Harku järv.
  • 5. august Rummu ja Ämari

Rattamatkad toimuvad EventRent Elamussõitude Sarja nimelise rattasarja raames. Matkal osalemiseks tuleb Aerobike.ee lehel registreeruda EventRent Elamussõitude Sarja alt ning valida distantsiks tervisesõit!

http://aerobike.ee/index.php?option=com_mt_registreerimine&view=r&s=45&lang=et&Itemid=717

3) Augusis tuleb unikaalne laternarännak!

Augustis, kui õhtud on taaskord pimedamad, korraldame ka ühe suure, ilma osalejate arvu piiranguta laternarännaku. Loodame luua tõeliselt maalilise pildi, kus loodetavasti sajad inimesed laternatega muistsetel radadel kõnnivad! Sellest üritusest täpsemalt aga edaspidi, kui konkreetne kuupäev ja marsruut on juba paigas.

Vaata lisa www.aerobike.ee!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee