Uudised

JÕUSAAL pidurdab vananemist

Kadri Kütt, 2. aprill 2017, 14:33

5 KOMMENTAARI

j
Jumakas/ 2. aprill 2017, 17:56
Armsamatu miks te sellist jama kirjutate. Üle 45 aastastele ei soovita üldse ennast jõusaalis tappa. Alandab testosterooni taset ja tekitab mõttetut lihasvalu. See trennide promomine on läinud juba üle võlli. Enam mõistliku juttu ei tulegi. Raskusi tõstavad ikka need kelle jaoks see on töö ja elatusallikas. Tegemist on ikka tervist kahjustava tegevusega, ükskõik kuidas te seda soovite serveerida. Mõistlik liikumine, kus koormust saavad kõik lihasgrupid on hea. Näiteks maa kaevamine, mitte kükid 100 kiloga. Tulge mõistusele ja lõpetage pooltõdede reklaamimine.
t
treenija/ 2. aprill 2017, 18:21
Sul on nimest h täht vahelt ära jäänud.
p
Pooltõed/ 2. aprill 2017, 19:11
Usu muidugi neid, kes ise ei liiguta ja mõtlevad ullikestele vabandusi välja! Tervistkahjustav on see, et enamus üle 45-aastastest ei viitsi peale õllepudeli suurt midagi tõsta. Ära siis imesta, kui pooled neist kiirelt sandistuvad või muutuvad põdurateks penskariteks. Sinu aateid lugedes peaksin kuu aja pärast saalist suure kaarega mööda käima?! Vaevalt küll. Edu võitluseks iseendaga!
c
Cardi/ 2. aprill 2017, 20:18
Tänu jõusaalile ja aktiivsele spordile, on mul hea väljanägemine, hea tervis,jõuan palju teha ja samuti energiat palju. Olen 58
t
Tegelane/ 3. aprill 2017, 16:22
Maa kaevamine on palju ohtlikum tegevus kui jõusaalis treenimine, kui me hakkame mõistlikust ja eesmärgistatud liigutamisest rääkima. Selline kummargil raskusega küljele keeramine, nagu maa kaevamist enamasti tehakse, on garanteeritud seljavalude tekitaja igas vanuses inimesele.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee