Jaga:     
Uudised

JÕUSAAL pidurdab vananemist (5)

Spordiklubide jõusaalivarustus täieneb pidevalt uute ja põnevate masinatega, mis keha vormida aitavad. Ära pelga, need pole mõeldud ainult meestele või noortele – jõutreeningust on kasu igas vanuses. Uuri, kuidas alustada.

Jõusaalis treenimine parandab elukvaliteeti, vähendab ärevust ja haigestumisohtu. Samuti tuleb lihastreening kasuks rühile, liikuvusele ja painduvusele ning tugevdab lihaseid. Nii areneb sinu kiirus, vastupidavus ja jõud. Ühtlasi ergutab lihastreening ainevahetust.

Loe lähemalt ja vaata näidisharjutusi http://digi.tervispluss.ee/!

1 kommentaar

J
Jumakas  /   17:56, 2. apr 2017
Armsamatu miks te sellist jama kirjutate. Üle 45 aastastele ei soovita üldse ennast jõusaalis tappa. Alandab testosterooni taset ja tekitab mõttetut lihasvalu. See trennide promomine on läinud juba üle võlli. Enam mõistliku juttu ei tulegi. Raskusi tõstavad ikka need kelle jaoks see on töö ja elatusallikas. Tegemist on ikka tervist kahjustava tegevusega, ükskõik kuidas te seda soovite serveerida. Mõistlik liikumine, kus koormust saavad kõik lihasgrupid on hea. Näiteks maa kaevamine, mitte kükid 100 kiloga. Tulge mõistusele ja lõpetage pooltõdede reklaamimine.
T
treenija  /   18:21, 2. apr 2017
Sul on nimest h täht vahelt ära jäänud.
P
Pooltõed  /   19:11, 2. apr 2017
Usu muidugi neid, kes ise ei liiguta ja mõtlevad ullikestele vabandusi välja! Tervistkahjustav on see, et enamus üle 45-aastastest ei viitsi peale õllepudeli suurt midagi tõsta. Ära siis imesta, kui pooled neist kiirelt sandistuvad või muutuvad põdurateks penskariteks. Sinu aateid lugedes peaksin kuu aja pärast saalist suure kaarega mööda käima?! Vaevalt küll. Edu võitluseks iseendaga!
C
Cardi  /   20:18, 2. apr 2017
Tänu jõusaalile ja aktiivsele spordile, on mul hea väljanägemine, hea tervis,jõuan palju teha ja samuti energiat palju. Olen 58
T
Tegelane  /   16:22, 3. apr 2017
Maa kaevamine on palju ohtlikum tegevus kui jõusaalis treenimine, kui me hakkame mõistlikust ja eesmärgistatud liigutamisest rääkima. Selline kummargil raskusega küljele keeramine, nagu maa kaevamist enamasti tehakse, on garanteeritud seljavalude tekitaja igas vanuses inimesele.