Liigume.ee 1. aprill 2017 19:27
Tallinn Open 2017 - Kristjan Palusalu noorte maadlusvõistlusel on täna Saku Suurhallis kavas esimene võistluspäev. Kreeka-Rooma maadluses võtavad üksteiselt mõõtu 897 sportlast 27 riigist.

VIDEO avamisest: https://youtu.be/VFFlAOfVETI 

Estonian Wrest Festi noortevõistluse avamisel tervitas sportlasi Eesti Maadlusliidu president Jaanus Paeväli ja soovis maadlejatele pealehakkamist. „Kolm kontinenti, 27 riiki – maadlus on maagiline! Tere tulemas Tallinna!“ sõnas president.

„Võistluste tase tõuseb iga aastaga ning olen kindel selle suuna jätkumises. Kui sel nädalavahetusel saab jälgida põnevat noorteturniiri Tallinnas, siis 8. aprillil toimuvad XXX Kristjan Palusalu Mälestusvõistlused täiskasvanutele juba Tartus. Eesti Maaülikooli spordihoones saab näha mitte ainult Eesti maadlusparemikku, aga ka kõrgel tasemel külalisvõistlejaid. Esimest korda võistluste ajaloos toimuvad mõõduvõtud nii kreeka-rooma kui vabamaadluses. Teatavasti on Kristjan Palusalu ainus maadleja maailmas, kes krooniti 1936. aastal Berliinis olümpiavõitjaks mõlemas maadlusstiilis,“ lisas Paeväli.

Võistluste otseülekannet saab jälgida ka internetis: http://tallinnopen.ee/live-streams-and-competitors/

Jooksvad tulemused: http://www.liga-db.de/…/EE/2…/EE/170402_Tallinn/indexENG.htm

Estonian Wrest Fest Facebookis: https://www.facebook.com/EstWrestFest