Liigume.ee 3. aprill 2017 11:00
Heategevuskampaania „Anname au!“ tunnustab tervislikke eluviise ja kutsub kõiki Eestimaa inimesi liikuma ning läbi tervisespordi andma au neile meestele ja naistele, kes on rahvusvahelistel operatsioonidel Eesti julgeoleku eest seisnud.

Tänavu aprillikuus peetakse Sinilillejooksu juba neljandat korda andmaks au Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranidele. Lisaks Tallinnale, Tartule ja Brüsselile on tänavu esmakordselt võimalik Sinilillejooksust osa võtta ka Tapal. Rajale on oodatud kõik soovijad, nii tegevväelased kui tsiviilisikud ning seda igas vanuses.Sinilillejooksu pikkus on 3,2 km. Lisaks jooksule on võimalik igal soovijal end proovile panna, sooritades enne jooksu kõikidele tegevväelastele kohustuslik 2017. aasta üldfüüsiline test (loe lähemalt: ÜFT):

  • toenglamangus kätekõverdused
  • selililamangust istesse tõusud
  • 3,2 km jooks (vajalik jooksule eelregistreerimine)

Iga osaleja saab hiljem endale Kaitseväe juhataja signatuuriga interaktiivse Sinilillejooksu diplomi koos oma testi tulemustega. Diplomit on võimalik hiljem kodus välja printida. Kõiki võitjaid autasustatakse unikaalse sinilillemedaliga.

Jooksul osalemine eeldab vähemalt 2 euro suuruse annetuse tegemist, selle eest saab iga jooksja rinda veteranide toetussümboli – sinilille. Saadud tulu annetatakse Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingule, kes suunab annetused vigastatud veteranide ja nende lähedaste taastusravi, spordi- ja õppetegevuse toetamisele ning taastusravi valdkonna tugevdamisse kogu ühiskonnas.

Jooksude ajakava ja info:

9. aprill Tartu, registreerimine SIIT

22. aprill Tallinn, registreerimine SIIT

23. aprill Brüssel, registreerimine meiliaadressil belgiasj@outlook.com (registreerudes lisa kindlasti: eesnimi, perenimi, sünnipäev, sugu, klubi/üksus, telefon) kuni 21.04.2017 kell 16.00.