Foto: MALLOR MALMRE
Liigume.ee 23. veebruar 2017 11:20
Eesti Vabariigi aastapäeva eelõhtul neljapäeval, 23.veebruaril kell 14.00 toimub Lauluväljakul suvise LHV tervisejooks ja -kõnd  sarja avaüritus, kuhu on oodatud kõik tervispordihuvilised, kes ei pelga kerget külmakraadi.

LHV tervisejooks ja –kõnd soovib omapoolse üritusega anda panus Eesti Terviserajad poolt algatatud veebruari kuu liikumisse Vabariigi terviseks. Ürituse kulminatsiooniks olev Eesti esimaratoonar Roman Fosti juhendatav mõnus jooksutrenn algab kerge sörkjooksuga, millele järgnevad erinevad soojendus-, jooksu- ja venitusharjutused. Treeningu eripärana kasutatakse ära laulukaare aluseid treppe.

Osalema  oodatakse juba sarjaga liitunud tervisesportlasi kui ka neid kes veel plaanivad liitumist. Treeningul osalejaid ootab peale füüsilist tegevust kuum tee ja vastlapäeva ootuses ka vastlakukkel!

2017.aastal juba 15.aastat toimuv ning tänavu LHV nime kandev tervisejooks ja –kõnd sari alustab 12. aprillil.  Aprillist septembrini toimuvad Stamina spordiklubi korraldatava liikumisharrastuse sarja 21 kahepäevast etappi vähemalt seitsmeteistkümnel erineval Tallinna ja naabervaldade tervise- ja liikumisrajal. Sarjas saab osaleda individuaalselt ja nelja kuni viieliikmeliste tiimidena.

LHV tervisejooks ja -kõnd tutvustuse, juhendite ja registreerimistingimustega saab tutvuda:

www.stamina.ee/tervisejooks  
https://www.facebook.com/Tervisejooks/