Uudised

ALUSELINE toitumine on soolapuhumine?

Tervisefoorum, 12. veebruar 2017, 15:56

9 KOMMENTAARI

t
Tundub, et siin enamus kommenteerijatest ei tea mitte midagi. Eriti agar on keegi Krika. / 29. juuli 2019, 16:13
k
Krika/ 8. jaanuar 2018, 15:54
Kõige rohkem "toodetakse" haigeid inimesi "teaduslikult tõestatud" toitumisega. Meie kõhud on täis euronormidega heakskiidetud toitu ja me eeldame, et see on kontrollitud ja tervislik. Tegelikult puuduvad sellises toidus meile hädavajalikud vitamiinid ja mineraalained – tulemuseks on rakkude nälg ja sellele vastavad haigused. Meditsiin väidab, et ta tegeleb meie tervise kaitsmisega ja meie ravimisega. Kui aastaid on ennast meditsiini hoolde usaldatud ja tulemuseks on aina halvenev tervis, siis ei jää muud üle, kui hakata ise kontrollima ja uurima oma tervise allakäigu põhjusi. Adekvaatset infot ametlike teabekanalite kaudu on praktiliselt võimatu hankida. Nii ei jäägi meil muud üle kui viia ennast kurssi tegelikkusega – koguda võimalikult palju infot ja süstematiseerimistöö ise ära teha. - proua Kalm ütles seda FBs ja mina lisan, et oma nahal proovitud ja aluseline toitumine absoluutselt toetab terve olemist, siin mitte soojalt nimettaud pH toitumise propageerija loengul olen ise käinud! Ja kas uskuda seda inimest, kel oma põhimõtette kohaselt elades juuksed taastunud, kehakaal korras, silm särab või ülekaalulist arsti, kes ise hinge vaagub - valin esimese! Autor võiks veidi süveneda! Kui pidevalt süüa seda mis meeldib ja maitseb, happelist jääki tekitavat toitu, kus pole organismile vajalikke aineid piisavalt, peab organism selle jama neutraliseerimiseks leidma vahendid enda seest - alustades südamest kaugematest piirkondadest, neljast aluselisest mineraalist Mg, k, Na, Ca ja siis hakkavad kukkuma juuksed, hambad, luud jne Inimene mugib hamburgereid edasi ja imestab, ootab arstilt üht tabletti, mis ta uueks teeks - seda pole olemas! - ja tegelikult hakkab keemiaga veelgi enam endale vastu töötama, aina enam imestama, miks ta nii haige on ja aina enam kasutama meditsiini teenuseid. Kuni ükskord mõistus pähe tuleb, ärkab sellest "tõendatud" unest või siis mitte...
k
kirss/ 8. jaanuar 2018, 13:27
Oma põieprobleemist sain jagu just tänu õigele sooda- himaalaja soola vee joomisele. Tunduvalt vähenesid ka liigeste probleemid. Tunnen end kümme aastat nooremana. Tean, et veri võtab kudedest ja luustikust kõik vajaliku, et püsida tasakaalus. Kannatavad luustik ja teised elundid happelisuse all, kogunevad soolad ja tekivad põletikud, siit edasi rakkude vohamised (vähkkasvaja). Just oma organismi on vaja varustada aluseliste toitainetega.
u
Uurija/ 8. jaanuar 2018, 07:24
See üllitist on nii huvitav lugeda. Just nagu mingi ulmekas. Kes aga on see osav autor sellel ulmekal ?
Paluks autor välja et saaks premeerida.
c
Cora L. Sanchez/ 17. veebruar 2017, 10:50
Good day,,,,
Read my testimony!!! Getting ex back after a breakup. Am Cora L. Sanchez 30 from UK, my boyfriend of a 2year just broke up with me and am 28 weeks pregnant. I have cried my self to sleep most of the nights and don’t seem to concentrate during lectures sometimes I stay awake almost all night thinking about him and start to cry all over again. Because of this I end up not having energy for my next day’s classes, my attendance has dropped and am always in uni and on time. Generally he is a very nice guy, he ended it because he said we were arguing a lot and not getting along. He is right we’ve been arguing during the pregnancy a lot. After the break up I kept ringing him and telling him I will change. I am in love with this guy and he is the best guy I have ever been with. I’m still hurt and in disbelief when he said he didn’t have any romantic feelings towards me anymore that hurt me faster than a lethal syringe. He texts me now and then mainly to check up on how am doing with the pregnancy, he is supportive with it but it’s not fair on me, him texting me as I just want to grieve the pain and not have any stress due to the pregnancy. i was really upset and i needed help, so i searched for help online and I came across a website that suggested that Dr Ahmed can help solve marital problems, restore broken relationships and so on. So I felt I should give him a try. I contacted him and he told me what to do and i did it then he did a spell for me. 22 hours later, my boyfriend came to me and apologized for the wrongs he did and promise never to do it again. Ever since then, everything has returned back to normal. I and my boyfriend are living together happily again.. All thanks to Dr Ahmed. as it is a place to resolve marriage/relationship issues, do you want to be sure if your spouse is being faithful to you or Do you want your Ex to come back to you Contact.: E-mail: Ahmedutimate@gmail.com or call/Whats-app: +2348160153829 save your crumbling home and change of grades its 100% safe. I suggest you contact him. He will not disappoint you.
s
sportlane/ 12. veebruar 2017, 19:24
Sattus mulle kunagi Orgu tekst ette, juba siis taipasin, et minule ei sobi.
j
jajahahah/ 12. veebruar 2017, 17:34
Tema ravi käigus on surnud mitu inimest ja modernse ravi käigus...
k
Krika/ 8. jaanuar 2018, 16:03
Kõik, kes on surnud, on hapukurki söönud! See on samahea väide! Tema tuhandetest abistatutest MITU - mis % see teeb? Kui inimesed pöörduvad selliste õigete ja tõesti abistavate põhimõtetega arstide/asjatundjate poole alles kõige viimases hädas, haiguse kõige viimases staadiumis, pärast keemiaravi ja kiirituse lõputuid seansse, pärast ogarat kuude ja aastate viisi keemia ja tablettise söömist ja enda mürgitamist kui keha on haigusest nõrk - siis alati ei ole võimalik enam aidata! Oled kursis, kui palju sureb TÕENDUSPÕHISE MEDITSIINI käes inimesi iga päev? Tõenduspõhiste keemiliste tablettide söömise ja tablettide kõrvalmõjude tõttu????
k
komm/ 12. veebruar 2017, 16:59
Päris kindlasti on organismi tervis parem kui ülekaalus on aluselist jääki tekitavate toiduainete söömine. Olen aastakümneid (alates a. 1982 üleminekust taimetoitlaseks) oma organismi kõrvalt jälginud ja mind sellised artiklid rööpast välja ei aja. Kindlasti on efektiivsed kiired sekkumised sooda tarbimisega kui vaja vähki haigestunud ravida. Sülje testimine apteegist ostetud lakmusribadega näitab söögisooda õige kasutamise alates kiiret tõusu tugevast happelisest seisust aluseliseks. Olen alati tundnud enesetunde olulist paranemist peale seda kui söögisooda joomisega õigel viisil viin happelisest seisust aluseliseks. Paar tervisehäda mis ei ole nii hullud, et peaks meie igavesti saamatu meditsiinisüsteemi poole pöörduma, tõmbuvad kohe tagasi ja lähevad isegi meelest sest sümptomid kaovad. Söögisooda puhul olevat probleemiks see, et see pidavat sadestuma organismi. Ma ei tea kas see vastab tõele. Olevat olemas mingi puhastatud sooda mida kasutatakse inimese päästmisel vähist.
Aluselise- ja näiteks söögisoodaga organismi tugevast tasakaalutusest happelise poole väljatoomise propageerijaid on ortodokse medistiini poolt alati rünnatud ja isegi vangi pandud korrumpeerunud kohtusüsteemi abil. See iseenesest on veel köömes sest praegust on big pharma alustanud näiteks holistilise ravi pakkujate mõrvamist. Viimaste aastate jooksul on "sooritanud enesetapu" või lihtsalt mõrvatud praeguseks juba ligi 60 arsti kes propageerivad holistilist meditsiini. Lääne eliidi ajupesu esilehekülg google pakub ootuspäraselt kõige esimeseks lugemiseks kogu teema ümbelükkamise....mis on nii etteaimatav.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee