Jaga:     
Uudised

TRE - stressist vabaks väristades (2)

Neid, keda stress ei kimbuta, on imevähe. Neid, kellel napib oskusi stressiga toimetulekuks, aga palju. Üks viis oma keha pingetest vabastamiseks on ära õppida seitse harjutust, mida koondab nimetus TRE.

Kui energia hakkab kehas liikuma, tulevad ilmsiks pinged, traumad ja stress. Olemine läheb helgemaks, mõni nutab kergendusest, mõni lagistab naerda, mõni saab orgasmi, sest allasurutud rõõm ja seksuaalsus pääsevad valla. “Kes TREd teevad, on julged, sest lasevad oma kehal väriseda ning vanadel pingetel väljumiseks ja lahustumiseks esile tulla,” kiidab TRE teise taseme juhendaja. “Inimesed ju kardavad emotsionaalse ja kehalise kontrolli kaotamist, ehkki TREd tehes on see kogu aeg sinu käes ja ka sa ise täielikult kohal.”

Loe lähemalt, kuidas TRE võiks sulle kasuks tulla http://digi.tervispluss.ee/.

2 kommentaari

!
!!!  /   11:04, 5. veebr 2017
Huvitav! See väristamisega stressimaandus. Kahjuks on artikkel mulle vaid poolikult loetav. Aga mida mina, meesterahvas, peaksin väristama, kuimind stress kimbutab? Kardan, et kui ma kusagil pargis midagi pihku võtan ja seda pingemaanduseks väristama hakkan, saadetakse mulle kohe politsei kraesse. Nagu paadunud liputajale.
N
No ja proovisime  /   13:12, 5. veebr 2017
selle asja kahekesi järgi. Naine tuli koju, üleni stressis. Proovisin teda rahustada, panin sisse. Ja ennäe! Nii kui tema orgasmi sai, nii läks minulgi, tänu vibratsioonile, lahti. Päris kasulik see stress teinekord. Kaks ühes.