Uudised

UNUSTA ŠOKOLAAD! Siin on sinu harjutustega advendikalender! (1)

Liigume.ee, 4. detsember 2016 07:00
Mis on detsembrikuu puhul parim asi? JAH - advendikalender ja rõõm sellest, et saad iga päev midagi uut. Šokolaadi asemel jagab aga Sandra Raju kõigile midagi tervislikku:

Uus päev.
Uus harjutus.
24 päeva järjest.

Igal nädalal avaldab ta 10-minutilise treeningkava, mis koosneb nädala jooksul avaldatud harjutustest ja aitab Sul pühade ajal tervislikuna püsida. 

Sandra annab Sulle tööriistad, et saaksid end aktiivsena hoida ja Polar, Nike'i Esinduskauplused, Sportland Eesti ning Science in Sport Estonia aitavad omalt poolt kaasa motivatsioonipaketiga väga vingete jõulukingituste näol!

Sandra Instagrami konto @sandraraju https://www.instagram.com/sandraraju/ avaldab iga päev uue video ja pakub motivatsiooni kogu talviseks perioodiks. 

Muusika - Elephants From Neptune - Oh No
Video - Getter Kuusmaa Videography

Näita Sandrale, kuidas Sa kaasa treenid, märkides oma Instagrami postituses #TrainWithRaju ja #PolarM400 ⌚️ ning ole valmis kingisajuks!

7. detsembril loosib Sandra kõigi osalenute vahel välja UUE POLAR M400 SPORDIKELLA ja stardipaketi Science in Sport Estonia poolt. Eelkõige annab ta Sulle põhjuse ja motiivi tegutseda.