Uudised

Osale Täisväärtusliku Elu Konverentsil VaimuKeha! 

Liigume.ee, 1. detsember 2016, 15:57
Sisemina & Brena Fitness kutsuvad SIND veetma ühte põnevat terviseteadmiseid täis pühapäeva. Vaatame, kuidas vaimne ja füüsiline tervis omavahel paremini läbi saama panna. Meie eesmärk on aidata inimesi juba noores eas jõuda täisväärtuslikult elamise saladusteni. Ole kohal!

VAIMUKEHA - MIS & MILLEKS?

Kas Sina oled mõelnud, kuidas füüsiline ja vaimne tervis omavahel koostööd teevad? Kuidas meie mõtted mõjutavad meie tervist ja enesetunnet? Tule kohale ja saa põnevaid teadmisi oma ala spetsialistidelt.

Meie Keha ja Vaim on kõige alus - kõik saab alguse sinust endast. Maailma Terviseorganisatsioon kirjeldab vaimset tervist kui heaoluseisundit, milles inimene realiseerib oma võimeid, tuleb toime igapäevase elu pingetega, suudab töötada tootlikult ja tulemusrikkalt ning on võimeline andma oma panuse ühiskonna heaks. Kui tihti oled Sina mõelnud, et tõeline naeratus on vaid väline avaldus inimese sisemisest seisundist? Täisväärtusliku elu konverentsil aitamegi tuua välja erinevaid variante, kuidas vaigistada igapäevane müra (mõtted) ning vaadata enda sees ringi; kuidas mitte anda hinnanguid ja kuidas tunda end väärikana. Selle kõige juures räägime ka õigest toitumisest ja treeningust - terves kehas terve vaim!

KES ON ESINEJAD?

TEET TORIM on Boost Yourself smuutimajanduse looja ehk siis Teet teab väga hästi, kuidas piisavas koguses mineraale, vitamiine ja muidu kasulikke toitaineid meie kehas imesid võivad teha – isegi haigusi ravida, mille kohta on tal üks väga põnev lugu meile pühapäeva hommikul rääkida.

KATI ORGU on imeline naine, kelle teekond algas tugevalt treeningute ja tervisliku toitumisega, kuid ka nüüd on Kati leidnud tee inimese kui terviku vaatamise juurde. Kati teab väga hästi, kuidas toit meie kehale mõjub, kuidas tervislik toit head teeb ja halb toit liiga. Ta oskab rääkida seostest toidu ja meie emotsioonide ning enesetunde vahel.

MARILYN JURMAN on alati särav ja kõigi eestlaste südamesse pugenud näitlejast ja laulja. Viimased aastad on ta aga end arendanud jooga ja meditatsiooni vallas ning asunud Tallinna Ülikooli psühholoogiat õppima. Marilyn teab väga hästi, kuidas jooga ja meditatsioon meie vaimset tervist tugevdavad ning emotsionaalset tasakaalu aitavad luua.

SIRLE TRUUTS on elav noor naine, kes õpib holistilst teraapiat ja seeläbi terviklikku lähenemist inimesele. Sirle teab väga hästi, kuidas meie mõtted mõjutavad meie sisekeskkonda, meie organeid ja meie tervist. Ka Sirlel on oma õpetlik imeline lugu meile rääkida mõttejõu suurusest ja tugevusest meie kehale.

KREET ROSIN on välja andnud hulgaliselt raamatuid, mis õpetavad inimest endast rohkem hoolima, ennast armastama, oma piiridest vabanema ja üldse mõtisklema elu loomise üle. Kreedal on alati varuks põnevad harjutused, mida enda peal ära proovida mingi seisundi saamiseks. Tihtipeale õpetab ta enda keha paremini kuulama, endale õigeid küsimusi esitama ning ka neile vastama.

Vaata lisa ja registreeri end üritusele https://www.facebook.com/events/1194351960638838/?active_tab=about!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee