Uudised

Fitness-staar on õnnelik kaalus juurdevõtmise üle! (1)

Liigume.ee, 18. november 2016 08:30
Läbi aastate on enamikel avalikult levivatel fitnessi kajastavatel fotodel progressi kujutatud läbi kaalu alandamise. "Enne ja pärast" pildid panevad meid imestama trastiliste muutuste üle, mis range toitumise ja treeningute abil saavutatud on. See motiveerib ka kaasaelajaid tervislikke eluviise ja trenne katsetama. Viimasel ajal on aga üha rohkem esile kerkinud lihasmassi kasvatamisest tulenevat kaalutõusu propageerivad treenijad.

Emily Skye on üks hea näide - ta eputab oma tervema ja paremas vormis ent raskema kehaga. Tema kehakaal on kaheksa aastaga tõusnud ligi 13 kg ent Emily on paremas vormis kui kunagi varem. Emily on avalikustanud, et varasemalt tegeles ta vaid kardiotreeningutega ja tema eesmärgiks oli olla nii sale kui võimalik. See muutis tema eluviisi ebatervislikuks - ta näljutas end, oli õnnetu ja isegi depressioonis.

Ühel hetkel otsustas ta aga oma treeningrutiini muuta ja tegeleb nüüd peamiselt lihastreeninguga ning täiendab seda näiteks HIIT-treeninguga. Ta sööb rohkem kui kunagi varem, on õnnelik ja töötab ka ise treeningkavasid ning harjutusi välja. Emily peab oluliseks treenimist hea enesetunde eesmärgil. Ka tema enda treeningprogrammid on üles ehitatud tervislikkusele mitte iga põletatud kalori lugemisele. 

Vaata Emily treeningu stiilinäidet ja treeni koos temaga https://www.youtube.com/watch?v=O17-wC0sQPI!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee