Uudised

Söö, palju jaksad! 12 toitu, mis sind paksuks ei tee (9)

LISA KOMMENTAAR

Eh, tarkuseanumad! 2. november 2016 11:24
Mitte söömises pole asi. Asi on elustiilis. Ei te aru saanud. Sellepärast lugege kõikide "tarkade" soovitused, keelud kokku ja te saate teada, et süüa ei tohigi. Ka elustiili ei saa päevapealt muuta. Kõik need kaalumured on tekkinud põlvkondade järel. Ühe elueaga sellest lahti ei saa. Nii, et head lugemist ja arvutamist! Looduses viibimine on ju tabu, sellepärast istugegi arvutite taga ja lugege õpetustest taguotsasid laiaks.
sale ja kena 2. november 2016 10:24
See kodujuust pole sugugi nii tervislik, kuna seal peitub suhkrut, soola ja muid selliseid aineid mida poleks vaja süüa. Poes loen ma toote koostist ja tihti jätan ma nad riiulile, kuna kõikides toodetes on palju suhkrut, soola ja e-aineid. Kõik tooted mis säilivad kuu kaks ja rohkem on täis e-aineid. Ka nädala säilivusega toodetel on neid sees. Kõik valmistooted ei ole kasulikud, ka vorsti tooted mis on täis ei tea mida ja me isegi neid süües ei tea mida me endale sisse ajame. Pigem osta värsket liha, kapsast, porgand, kaalikas, peet ja värskeid maitsetaimi ja tean, et ise tehtud toit on tervislik. Hoiduda leivast ja saiast, kuna need on samuti täis suhkrut, soola, pärmi . Enne söö saia ja leiva asemale 1 kartul. Kuigi kartulis on tärklist ei ole ta kahjulik. Teisesõnaga ärge midagi ostke, sööge ja olete pea saledad ja kaunid. Jooge ainult 2 l. vett päevas ja sellest piisab. Raha, kui palju jääb alles ja oled alati sale.
Hus 2. november 2016 09:44
Sööge seeni! Seente toiteväärtus on teatavasti null. Toidab samahästi nagu kilekott.
Imelik 2. november 2016 09:34
Ei saa ültse aru ,mida süüa võiks kui jälgida neid nõuandeid..Siin on palju selliseid sööke ,mis pidid paksuks tegema kui palju sööd ...Rahastamise värk ei muud midagi..Kuskilt peab raha kätte saama !
anx 2. november 2016 09:32
Kartuli kohalt ei ole nõus,
alles siis kui kartuli oma menüüst üldse välja jätsin, võtsin kahe kuuga alla 15 kg, tärklis teeb paksuks!
Puhas füüsika 2. november 2016 13:06
No siis sa pidid ikka küll ropp kartulisöödik olema :) Ainult kartulist loobumisega kaotada 7,5 kilo kuus (ca 67000 kcalorit).. Sellise koguse kaloreid saab kätte umbes 95 kilost kartulitest :)
Nii need linnalegendid sünnivad.
A 2. november 2016 09:08
Kummad siis on? Toidud või toiduained? Võiks enne kriblamist ära otsustada.
munavõileib 2. november 2016 08:50
hommikul hoiab tõesti kõhu kaua täis.