Foto: PantherMedia / Scanpix
Liigume.ee 1. september 2016 10:06
Pole paremat aega enda elu muutmiseks, kui tänane päev. Homme ei jõua kunagi kätte ja eilne on juba läinud. Kui sa pole siiani olnud kuigi suur liikumisfänn, on uus Sparta Spordiklubi poolt loodud liikumisgrupp midagi sulle!

Sparta Spordiklubi avab septembrist uue algajate liikumisgrupi, mis on sobiv ka ülekaalulistele või päris nullist alustajatele- inimestele, kel tavapärase  treeningrühmaga liitumine raske või lausa võimatu.

Uue grupi eesmärk on aktiivse eluviisi ja liikumise juurde meelitada inimesi, kes seni on sellest mingil põhjusel eemale jäänud. Lisaks liikumisele ning treeningnõuannetele jälgitakse ka toitumise- ja päevarežiimi ja antakse nõu-teadmisi kõikides nendes valdkondades.

Üheks eesmärgiks  võiks Sparta Spordiklubi uue liikumisgrupi loojate sõnul olla saavutada tase, mis lubaks algajal treeningrühmaga liitujal aasta pärast, järgmisel sügisel läbida joostes SEB Tallinna maratonil vähemalt 10km distantsi. Kes areneb kiiremini, sellele võib olla jõukohane juba ka pikema distantsi-poolmaratoni või maratoni läbimine.

Uue grupiga liitumisel palume võtta ühendust Sparta spordiklubiga, treener Toomas Tarm (tel: 5078820; toomas@sparta.ee)